عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارتش در اوج اقتدار قرار دارد

ارتش در اوج اقتدار قرار دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:04 ب.ظ

رئيس بازرسي نزاجا:
ارتش در اوج اقتدار قرار دارد

خبرگزاري فارس: رئيس بازرسي نزاجا گفت: ارتش در اوج اقتدار و آمادگي قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد امير محمد فهميده پيش از ظهر امروز در همايش تجليل از كاركنان وظيفه نيروي نزاجا در تالار ثامن‌الائمه قرار گاه عملياتي شرق كشور در مشهد اظهار داشت: يكپارچگي در هر نظامي از جمله اصول اساسي پايداري نظام است كه بر اين اساس و در راستاي ايجاد يكپارچگي داخلي، بايد منافع خرد و كلان كشور به يكديگر گره زده شود.
رئيس بازرسي نزاجا، با اشاره به ضرورت يكپارچگي در حوزه‌هاي خارجي نظير مسائل داخلي افزود: در راستاي ايجاد يكپارچگي در مسائل خارجي، بايد نوعي انطباق با اين مسائل ايجاد كرد كه اين امر نيز با توسعه علم و دانش در عرصه‌هاي گوناگون محقق ميشود.
وي با اشاره به تهديدهاي دشمنان اظهار داشت: در حال حاضر ارتش جمهوري اسلامي ايران در اوج اقتدار در بخش‌هاي گوناگون نظير آموزشي، زرمايشي و اطلاعاتي قرار دارد كه بر اين اساس آماده دفاع در مقابل هرگونه تهديد و حفاظت از مرزهاي ايران اسلامي است.
فهميده با اشاره به تهديدهاي دشمنان به ‌ويژه در حوزه سايبري و نرم‌افزاري گفت: در حال حاضر و در دنياي كنوني جامعه اطلاعات در كوچك‌ترين زمان منتشر مي‌شود.
وي افزود: از سوي ديگر دشمن با استفاده از اين شرايط و به منظور فريب افكار جهاني اطلاعات، آنگونه كه در مسير منافع آنها قرار دارد منتشر مي‌كند كه دراين راستا بايد نسبت به اين‌گونه اطلاعات هوشيار بود.
رئيس بازرسي نزاجا اطاعت از مقام عظماي رهبري را رمز پايداري نظام عنوان كرد و گفت: بالاترين نعمتي كه هر جامعه‌اي دارد رهبري و ولايت فقيه است كه ادامه‌دهنده راه رسالت پيامبران و امامت ائمه اطهار است.
در اين مراسم از 300 نفر از كاركنان برگزيده وظيفه نيروي زميني ارتش كشور نزاجا تقدير به عمل آمد.
انتهاي پيام/م30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها