عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قرآن انسان را از همه خطرات بيمه مي‌كند

قرآن انسان را از همه خطرات بيمه مي‌كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:04 ب.ظ

نماينده ولي فقيه در مازندران:
قرآن انسان را از همه خطرات بيمه مي‌كند

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در مازندران قرآن را عامل حفاظت از تمام خطرات و بيمه بندگان عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري به نقل از روابط عمومي اداره‌كل تبليغات اسلامي مازندران، آيت‌الله نورالله طبرسي بيان داشت: قرآن ما را از همه خطرات بيمه مي‌كند.
نماينده ولي فقيه در مازندران با تقدير از مديركل تبليغات اسلامي مازندران و مجموعه‌هاي قرآني و خانواده مرحوم خاني كه زمين اين مركز را به دارالقرآن اداره‌كل تبليغات اسلامي مازندران اهدا كرد، گفت: قرآن هستي ماست و ما تا با قرآن هستيم از قدرتي ترس و واهمه‌اي نداريم.
وي افزود: اگر قرآن را در همه ابعاد زندگي فردي و اجتماعي خود به كار ببنديم از همه خطرات محفوظ خواهيم ماند به عبارت ديگر قرآن ما را از همه خطرات روزگار بيمه مي‌كند.
نماينده ولي فقيه در استان مازندران در ادامه با اشاره به فتنه‌هاي اخير در كشور بيان داشت: قرآن كريم بصيرت دهنده انسان از فتنه‌هاي روزگار است چنانچه پيامبر اكرم (ص) در حديثي مي‌فرمايد « در فتنه‌هاي روزگار به قرآن پناه ببريد تا از آن در امان بمانيد».
آيت‌الله طبرسي با مهم خواندن اهداي زمين توسط باني مركز تربيت مربي قرآن شمال كشور تصريح كرد: بنا به فرموده امام سجاد (ع) كه فرمود:« اگر هرچه در مشرق و مغرب هستند بميرند ولي قرآن با من باشد من از اين تنهايي وحشت و ترسي ندارم چون قرآن خود يك جهان است» ما نيز بايد در سايه هدايت قرآن به جايي برسيم كه تمام حركات و رفتار ما بوي قرآن بدهد تا در پناه امن قرآن محفوظ بمانيم.
انتهاي پيام/ل30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها