عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انتخابات اتاق‌ بازرگاني خراسان جنوبي برگزار مي‌شود

انتخابات اتاق‌ بازرگاني خراسان جنوبي برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:04 ب.ظ

همزمان با سراسر كشور؛
انتخابات اتاق‌ بازرگاني خراسان جنوبي برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: دومين دوره انتخابات اتاق‌ بازرگاني و صنايع ‌و معادن خراسان جنوبي همزمان با سراسر كشور فردا در بيرجند برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، رئيس اتاق بازرگاني و صنايع ‌و معادن خراسان جنوبي پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براي برگزاري انتخاباتي سالم و شفاف، بسترهاي لازم فراهم شده و شواهد نشان مي‌دهد كه در روز چهارم اسفندماه انتخاباتي به يادماندني براي بخش خصوصي برگزار شود.
محسن احتشام اظهار داشت: در دومين دوره انتخابات اين اتاق 30 نفر از فعالان اقتصادي خراسان جنوبي نامزد شده‌اند كه از اين تعداد 18 نفر در بخش صنعت ‌و معدن و 12 نفر در بخش بازرگاني هستند.
وي تصريح كرد: نمايندگان اتاق، نمايندگاني از وزارت صنايع و معادن و وزارت بازرگاني بر صحت برگزاري انتخابات نظارت مي‌كنند.
رئيس اتاق بازرگاني و صنايع ‌و معادن خراسان جنوبي از همه اعضاي اتاق و فعالان اقتصادي و اعضاي اتاق استان خواست با مشاركت در انتخابات در سرنوشت اقتصاد كشور و استان اثرگذاري داشته باشند و بر قدرت و مشروعيت اتاق‌هاي بازرگاني بيفزايند.
احتشام افزود: تبليغات دومين دوره انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني از 26 بهمن‌ماه آغاز شده و تا ساعت هشت صبح روز گذشته سوم اسفندماه ادامه داشته است.
وي تفاوت اين دوره از انتخابات با دوره‌هاي قبلي را عدم واگذاري حق رأي توسط حق وكالت عنوان كرد و گفت: در سنوات گذشته انتخابات، برخي از دارندگان حق راي با ارايه وكالت به فرد ديگر به طور مستقيم در انتخابات شركت نمي‌كردند ولي در اين دوره دارندگان كارت بازرگاني بايد خود در انتخابات به طور مستقيم راي بدهند و امكان حق وكالت راي وجود ندارد.
رئيس اتاق بازرگاني و صنايع ‌و معادن خراسان جنوبي هدف اصلي اتاق بازرگاني را توسعه اقتصاد كشور و ترويج نقش بخش خصوصي در مراكز تصميم‌ساز دانست و گفت: اتاق بازرگاني به عنوان پارلمان بخش خصوصي توانسته فعاليت گسترده‌اي در توانمند شدن اين بخش در عرصه اقتصاد كشور انجام دهد.
احتشام با بيان اينكه انتخابات در اتاق‌هاي بازرگاني سابقه‌اي 80 ساله دارد، يادآور شد: هفتمين دوره انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني ايران و دومين دوره در استان فردا با حضور فعالان اقتصادي تجار و بازرگانان داراي كارت بازرگاني كه خواهان پيشبرد اهداف تجاري و اقتصادي كشور و استان هستند برگزار مي‌شود.
رئيس اتاق بازرگاني و صنايع‌ و معادن خراسان جنوبي ادامه داد: محل برگزاري اين انتخابات در بيرجند خيابان مدرس، بيست‌متري اول شرقي پلاك چهار واقع شده است و اين انتخابات از ساعت هشت صبح آغاز و تا ساعت شش بعد ازظهر ادامه دارد.
انتهاي پيام/غ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها