عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرماندار بيرجند خبرداد: اعطاي زمين رايگان به مردم حاشيه‌نشين

فرماندار بيرجند خبرداد: اعطاي زمين رايگان به مردم حاشيه‌نشين
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:10 ب.ظ

فرماندار بيرجند گفت: به كساني كه در حاشيه شهر بيرجند به شكل غيرقانوني سكونت دارند و از تسهيلات دولت استفاده نكرده‌اند زمين رايگان داده مي‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خراسان جنوبي، محمدعلي قاسم‌زاده ‌نداف در جمع مردم روستاي حاجي‌آباد بيرجند گفت: بايد در حضور شما مردم گفت كه مسوولان قصد ندارند خانه شما را خراب كرده و شما را بي‌خانمان كنند بلكه در اين كشور بعضي از نقاط شهري روي گسل زلزله قرار دارند كه بايد بسيار توجه شود.

وي افزود: تمام زمين‌هايي كه در حاشيه درست شده است زراعي بوده و پروانه ساخت ندارد و اين را همه مردم كه خريده‌اند نيز مي‌دانستند.

فرماندار بيرجند به شايعاتي كه در سطح شهر بيرجند پخش شده است اشاره كرد و افزود: بحث تخريب يك چهارديواري كه حكم قضايي داشته نياز به اين همه شايعات ندارد.

قاسم‌زاده‌نداف افزود: در بعضي از نقاط در صورت مقاوم‌سازي خانه‌ها را خراب نمي‌كنيم و بعضي از خانه‌ها را به حاجي‌آباد ملحق كرده‌ايم كه يك فرصت 9 ماهه براي ساخت اين زمين‌ها داده مي‌شود.

فرماندار بيرجند با بيان اين كه اگر هريك از بنگاه‌ها يك زمين زراعي به مردم بفروشند به عنوان ضدنظام معرفي مي‌شوند، خاطرنشان کرد: با همكاري مردم و مسوولان بايد بحث حاشيه‌نشيني را حل كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها