عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نماينده رهبري: انقلاب اسلامي ايران موجب آزادي مردم شد

نماينده رهبري: انقلاب اسلامي ايران موجب آزادي مردم شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:11 ب.ظ

  وي اين موضوع را شب گذشته در مراسم ميلاد با سعادت پيامبر گرامي اسلام حضرت محمد (ص)، امام صادق (ع) در مصلاي حرم مطهر حضرت زينب (س) بيان كرد. 
حسيني افزود: امتياز انقلاب ايران، اسلامي بودن و خدايي بودن آن است و به اين جهت در دامن شرق و غرب نيفتاد. همچنين مردم ايران چون در كنار امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ايستادند، گرفتار غرب و شرق نشدند. 
وي تصريح كرد: ملت ايران به همين دليل در برابر همه فتنه هاي ايجاد شده توسط استكبار جهاني بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايستادند. 
نماينده مقام معظم رهبري در سوريه ادامه داد: اينكه مردم تونس و مصر قيام كردند ، ناشي از نور انقلاب اسلامي ايران است كه 32 سال قبل همه دنيا را فراگرفت و اثر آن بر كشورهاي مزبور امروز مشخص شده است. 
همچنين حجت الاسلام و المسلمين 'سيد حسين هاشمي نژاد' خطيب ايراني در مراسمي كه در محل سفارت جمهوري اسلامي ايران به اين مناسبت برگزار شد ، به تشريح شخصيت والاي پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) پرداخت. 
وي افزود: رمز موفقيت پيامبر (ص) اخلاق زيباي ايشان از جمله كمك به مستمندان، سخاوت، عدم خودمحوري و آزرده نكردن ديگران بود كه همه ما بايد به ايشان تاسي كنيم. 
هاشمي نژاد همچنين بر لزوم پاك كردن جامعه از گناهان كبيره به ويژه دروغ، غيبت، تهمت و نفاق تاكيد كرد. 
اين مراسم كه با حضور حجت الاسلام و المسلمين 'سيد احمد موسوي' سفير ايران در سوريه، كارگزاران نظام و خانواده هاي آنان برگزار شد، با مداحي و تواشيح گروه بين المللي 'بشارت' همراه بود. 
اين گروه توسط موسسه فرهنگي زيارتي 'ثامن الائمه' دعوت شده و در روزهاي اخير چند برنامه در سوريه اجرا كرده است. 
در اين مراسم حسن كبيري حافظ ممتاز كل قرآن كريم نيز به سوالات قرآني حاضران در ارتباط با آيات و سوره هاي مختلف آن پاسخ داد كه مورد توجه قرار گرفت . 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها