عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي لرستان خبر داد: نصب 7 دستگاه تردد شمار در محورهاي استان

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي لرستان خبر داد: نصب 7 دستگاه تردد شمار در محورهاي استان
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:12 ب.ظ

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي لرستان از نصب 7 دستگاه تردد شمار در محورهاي استان خبر داد.

نصرت الله حيدري با اعلام اين خبر به خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه لرستان، گفت: سال گذشته 6 دستگاه تردد شمار وسايط نقليه در محورهاي مواصلاتي استان نصب و راه‌اندازي شد.

وي افزود: امسال نيز قصد داريم اين دستگاه‌ها را در 7 نقطه ديگر استان نصب کنيم.

حيدري بيان كرد: آزاد راه خرم آباد (پل زال) خرم آباد الشتر، بروجرد - اشترينان و... از جمله مسيرهايي هستند که دستگاه‌هاي تردد شمار اين اداره کل نصب خواهند شد.

مديرکل حمل و نقل پايانه‌هاي لرستان ادامه داد: نصب اين دستگاه‌ها کاربردهاي بسيار خوبي داشت و آمارهاي آنها کمک زيادي به بر نامه‌ريزان استان مي‌کند.

حيدري در ادامه از راه‌اندازي سامانه ثبت وقايع راههاي استان خبرداد و اظهاركرد: براي اين کار 40 راننده منتخب و مورد اعتماد استان شناسايي شده‌اند.

وي گفت: اين افراد به محض وقوع هر گونه اتفاق مراتب را به ما اطلاع و از طريق سامانه، نيز اطلاع‌رساني لازم را انجام خواهيم داد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها