عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

رييس دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي: ادغام دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي شايعه ‌است

رييس دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي: ادغام دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي شايعه ‌است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:12 ب.ظ

رييس دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با رد شايعه ادغام دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي ، گفت:‌ اين شايعه با هدف دلسردي اساتيد و همكاران هر دو دانشگاه در زمينه آموزش منتشر شده است.

دکتر محمدرضا رزاقي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي ايسنا - منطقه علوم پزشکي تهران، با تکذيب خبر ادغام دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي اظهار كرد: بنابر صحبت‌هاي وزير بهداشت در جلسات اخير، ما دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي را در شهر تهران داريم از اين رو شايعه ادغام دو دانشگاه علوم پزشکي تهران و شهيد بهشتي ، با هدف دلسردي اساتيد و همكاران هر دو دانشگاه در زمينه آموزش منتشر شده است.

وي در خصوص اقدامات علمي اخير در دانشگاه شهيد بهشتي به تزريق لقاح مصنوعي آي وي اف كه توسط يك ربات با همکاري دانشگاه امير کبير ساخته شده است اشاره كرد و گفت: اين فعاليت‌هاي جديد علمي از حركت در مرزهاي دانش و توليد فناوري در حوزه پزشكي حكايت دارد.

رزاقي از رونمايي دستگاه توانبخشي که به افرادي که بر اثر ضايعات نخاعي دچار فلج پاها شده‌اند کمک مي کند تا روي دو پا راه رفته و بايستند، خبر داد و گفت: اين دستگاه از جمله دستاوردهاي اخير دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي است که به زودي در سطح کاربردي يعني بيمارستان‌ها اجرا مي شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها