عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يادواره گرامي‌داشت 11 شهيد مرکز تربيت معلم شهيد سيد کاظم موسوي استان البرز برگزار شد

يادواره گرامي‌داشت 11 شهيد مرکز تربيت معلم شهيد سيد کاظم موسوي استان البرز برگزار شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:13 ب.ظ

يادواره گرامي‌داشت 11 شهيد مرکز تربيت معلم شهيد سيدکاظم موسوي استان البرز در سالن شهيد صفي ثاني آموزشکده فني و حرفه اي دختران کرج برگزار شد.

 

به گزارش ايسنا، در ابتداي اين يادواره،کتر فيروز رنجبر مدير آموزشکده گفت: وظيفه همه ماست تا از کساني که با ايثار جان خود زمينه امنيت و آسايش و پيشرفت کشور را فراهم آوردند تجليل كنيم و اين شهيدان در دوران دفاع مقدس حضور در جبهه را بر درس و تحصيل خود مقدم شمردند و با بصيرت راه را شناختند بايد الگوي همه ما بايد باشند.

 

در ادامه سردار سرتيپ پاسدار احمد سوداگر رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ضمن تجليل از بانيان اينگونه مراسم‌ها گفت: واقعيت اين است که شهداء ناظر اعمال ما هستند و اگر اين باور را داشته باشيم بسياري از مشکلات کنوني که با آن مواجهيم مرتفع خواهد شد.

 

سردار سوداگر افزود: لزوم آشنايي نسل فعلي با آرمان‌هاي شهداء و امام شهداء ما را بر آن داشت تا زمينه‌سازي تدريس دو واحد درسي دفاع مقدس در مراکز آموزش عالي کشور را به انجام برسانيم و هم اکنون در بسياري از دانشگاه‌هاي ما اين دو واحد درسي تدريس مي‌شود.

 

در حاشيه مراسم شرکت کنندگان در اين مراسم از نمايشگاه جالب و تأثيرگذاري که توسط دانشجويان اين مرکز طراحي و اجرا شده بود بازديد كردند. در خاتمه مراسم هم از المان هنري مقام شهيد اين مرکز پرده‌برداري شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها