عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

همايش ملي " امر به معروف و نهي از منكر در ايجاد امنيت پايدار" در همدان برگزار مي‌شود

همايش ملي " امر به معروف و نهي از منكر در ايجاد امنيت پايدار" در همدان برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:14 ب.ظ

كارشناس امور فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان گفت: همايش ملي" بررسي نقش امر به معروف و نهي از منکر در ايجاد امنيت پايدار و تامين آرامش رواني جامعه 19 اسفند در اين دانشگاه برگزار مي‌شود.

مهدي حسيني در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در همدان، افزود: با عقد قرار‌دادي که مابين ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان و دانشگاه آزاد همدان صورت گرفت دو کميته علمي و اجرايي همايش آغاز به کار کردند و پس از يک بار تعويق زمان ارسال و برگزاري همايش به علت استقبال فروان آماده برگزاري اين همايش ملي در اواخر اسفند هستيم.

معاون دبير همايش امر به معروف گفت: تاکنون 80 مقاله از سراسر کشور به دبيرخانه ارسال شده که از اين بين 15 مقاله از استان همدان بوده است.

وي سطح کيفي مقالات ارسالي را خوب ارزيابي و اشاره کرد: 2500 پوستر همايش در کليه مراکز آموزش عالي سراسر کشور نصب شده است.

وي از داوري دو عضو هيات علمي دانشگاه آزاد همدان بر مقالات ارسالي خبرداد و تصريح کرد: مقالات برتر علاوه بر تقدير به چاپ نيز خواهند رسيد.

حسيني محورهاي همايش امر به معروف و نهي از منکر را 14 عنوان اعلام کرد و مفهوم شناسي، امنيت رواني در جامعه قرآني و امر به معروف و نهي از منکر در مواجهه با منکرات نو ظهور را به عنوان مهمترين موضوعات همايش نام برد.

وي از دعوت علاالدين بروجردي، رييس کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي و آيت‌الله احدي از شاگردان علامه حسن زاده آملي به عنوان سخنرانان همايش نام برد.

حسيني بر کاربردي شدن مقالات همايش تاکيد و تصريح کرد: با ايجاد کار گروهي در صدد عملي کردن موضوعات مقالات ارسالي هستيم تا از مقالات در برنامه‌هاي صدا وسيماي استاني و کشوري استفاده شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها