عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرکل راه و ترابري مازندران: پروژه تعريض محور هراز عزمي ملي و بزرگ در راه سازي استان است

مديرکل راه و ترابري مازندران: پروژه تعريض محور هراز عزمي ملي و بزرگ در راه سازي استان است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:15 ب.ظ

مديرکل راه و ترابري مازندران گفت: تعريض و چهار خطه شدن هراز عزمي ملي و بزرگ در راهسازي استان است.

سيد علي اسد در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه مازندران، افزود: محور هراز يکي از شريان‌هاي مهم استان است که مازندران را به پايتخت کشور متصل مي‌کند.

وي ادامه داد: به دليل اين که مشخصات و درجه قدمت محور هراز با شرايط حمل و نقل و ترافيک مطابقت نداشت در دور اول سفر رييس جمهور به استان عمليات تعريض و چهار خطه شدن اين محور تصويب و از سال 86 عمليات آن اجرايي شده است.

اسد با اشاره به تعريض و چهارخطه كردن 25 کيلومتر از محور هراز در سال‌هاي گذشته افزود: از ابتداي سال جاري اداره کل راه و ترابري توانست با همت و تلاش مضاعف 12.5 کيلومتر از اين محور را تعريض و چهار خطه كند.

وي به اعتبار 300 ميليارد ريالي براي محور هراز در سال جاري اشاره کرد و ادامه داد: هم اکنون قرارداد عمليات اجراي تعريض و چهارخطه كردن 40 کيلومتر از محور مذکور به ارزش هزار و 500 ميليارد ريال توسط اداره کل راه و ترابري استان با قرارگاه خاتم الانبياء منعقد شده است.

مديرکل راه و ترابري مازندران خاطرنشان کرد: تصويب تعداد 27 مصوبه در بخش حمل و نقل ره آورد سفر سوم رييس جمهور به استان بود که بيش از 18 پروژه مربوط به بخش راه و ترابري و حمل و نقل جاده‌اي مازندران است.

اسد تصريح کرد: حذف نقاط پر حادثه منطقه دزدبن، پيچ آيينه، غريبکش را با اعتباري بالغ بر 5 ميليارد ريال، ترميم و مرمت ابنيه فني به صورت سنواتي با اعتباري بالغ بر 7 ميليارد ريال ،احداث و بهسازي راهدارخانه‌هاي تونل و ولي آباد با اعتباري بالغ بر 5 ميليارد ريال از جمله اقدامات راه و ترابري استان براي ايمن سازي محور ارتباطي کندوان محسوب مي‌شود.

مديرکل راه و ترابري مازندران ادامه داد: نگهداري بيش از 20 کيلومتر روشنايي در سطح محور کندوان، اجرا و نصب گارديل به طول 3 هزار و 700 متر، اجراي روکش آسفالت با اعتباري بالغ بر5 ميليارد ريال از ديگر اقدامات براي ايمن سازي محور ارتباطي کندوان است.

اسد يادآور شد: اداره کل راه و ترابري مازندران در زمينه ارتقاي ايمني محور کندوان، عمليات تعريض و چهار خطه كردن 7 کيلومتر از محور کندوان را در محدوده پل زغال تا مدخل ورودي شهر مرزن آباد با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد ريال در دست اجراست.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها