عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عضو ستاد مبارزه با قاچاق: دخانيات بزرگترين سهم را در قاچاق كالا دارد

عضو ستاد مبارزه با قاچاق: دخانيات بزرگترين سهم را در قاچاق كالا دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

 علي بوربور' روز سه شنبه در 'كارگاه آموزشي مبارزه با قاچاق دخانيات' در كرمان بدون اشاره به آمار مشخص افزود: قاچاق دخانيات از پرسودترين قاچاقها بعد از اسلحه در دنيا است. 
وي با اشاره به وجود حجم بسيار سيگار قاچاق موجود در كشور اظهار داشت: بسياري از اين كالاها در پوشش قانوني وارد كشور مي شود. 
او ادامه داد: جاعلان حرفه اي به صورت فعال و جدي روي بحث جعل براي ورود كالاي قاچاق دخانيات به كشور كار مي كنند لذا در اين خصوص و به منظور جلوگيري از ورود كالاي قاچاق با برگه هاي جعلي، بايد اقدامات بيشتري انجام شود. 
عضو ستاد مركزي مبارزه با قاچاق كالا و ارز گفت: پارسال ستاد مركزي مبارزه با قاچاق، حجم قاچاق در اختيار قاچاقچيان را در كشور بين 5/19 تا 26 ميليارد دلار اعلام كرده است. 
وي با اشاره به اقدامات قاچاقچيان در كشور و تاثير منفي اقدامات آنها در جامعه، ادامه داد: اگر انساني توان علمي و پايه فرهنگي نداشته باشد و سرمايه كلاني در اختيار او قرار گيرد به جز آنكه آفتي براي جامعه شود چيز ديگري نخواهد شد. 
بوربور با اشاره به تاكيدات رهبر معظم انقلاب اسلامي در مورد مضرات قاچاق گفت: ستاد مركزي مبارزه با قاچاق كالا و ارز مصمم به برخورد جدي و قاطع با قاچاق است

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها