عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

رونالدو:ژاوي و اينيستا براي بارسلونا مهمتر از مسي هستند

رونالدو:ژاوي و اينيستا براي بارسلونا مهمتر از مسي هستند
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

ظاهرا اين بازيكن 'ليونل مسي' را مؤثرترين بازيكن بارسلونا نمي داند و خود را بالاتر از وي مي بيند. 
وي در اين باره گفت: به نظر من ژاوي و اينيستا مهمترين بازيكنان بارسلونا هستند و حضور آنها در زمين مي تواند براي اين تيم سرنوشت ساز باشد. 
رونالدو در ادامه تأكيد كرد: نمي خواهم وارد بحث چه كسي بهتر است بشوم چون اگر نظرم را بگويم، مورد انتقاد قرار خواهم گرفت بنابراين ترجيح مي دهم ساكت بمانم. 
ستاره سابق منچستريونايتد در مورد ديدار رئال مادريد مقابل ليون در مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا هم اظهار داشت، اين تيم با توجه به مربيگري 'خوزه مورينيو' قطعا مي تواند پيروز شود. 
وي گفت: امسال با سال هاي گذشته فرق مي كند. مربي ما بسيار با تجربه است و راز و رمز برد را مي داند. مورينيو و رئال مادريد به تدريج به كار كردن با هم عادت كردند. هواداران تيم هم اين را مي دانند. رييس باشگاه با شناختي كه از مورينيو داشت، وي را به خدمت گرفت و من فكر مي كنم بهترين تصميم را اتخاذ كرد چون مورينيو بهترين مربي براي رئال مادريد است. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها