عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

كفاشيان : مربيان خوب ايراني محدودند

كفاشيان : مربيان خوب ايراني محدودند
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

علي كفاشيان گفت: بازيكنان تيم اميد بايد فقط به فكر رفتن به المپيك باشند و تاريخ ساز شوند.

رييس فدراسيون فوتبال پس از ديدار با بازيكنان تيم ملي اميد در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مورد شرايط اين تيم و ارزيابي‌اش از احتمال صعود اين تيم به المپيك گفت: خوشبختانه تيم بدي نداريم. به بازيكنان گفتم كه بايد كاري بكنيد كه تاريخ‌ساز شويد، چرا كه يكي از بهترين تيم‌ها هستيد و نگران مسايل مالي هم نباشيد. پاداش و عيدي را به موقع دريافت خواهيد كرد.

كفاشيان ادامه داد: به بازيكنان گفتم كه فقط به فكر بردن و رفتن به المپيك باشيد، انشاالله مسايل مالي هم درست مي‌شود.

وي همچنين درپاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون با مربيان تركيه‌اي مذاكره داشته است يا خير؟ گفت: پس از جلسه كميته فني قرار بر اين شد كه ما گزينه‌هاي بيشتري را بررسي كنيم و در اين ميان هم گزينه‌هاي تركي و هم گزينه‌هاي اروپايي در فهرست ما حضور دارند كه بايد ببينيم كدام يك از اين مربيان شرايط ما را دارند كه بتوانند با ما مذاكره كنند. فعلا مربي‌هاي زيادي در فهرست فدراسيون حضور دارند و گزينه‌هاي تركي هم درميان آنها هستند. ما دربين ايراني‌ها گزينه‌هاي محدودي داريم، البته اول خارجي‌ها را بررسي مي‌كنيم اما اگر نشد سراغ مربيان داخلي مي‌رويم.

علي كفاشيان همچنين در مورد پيشنهاد علي فتح الله زاده براي آوردن يك مربي خارجي بزرگ هم گفت: ما گفتيم كه اگر ايشان پيشنهاد خوبي دارد آن را به كميته فني بدهد تا در صورت تاييد كميته فني فتح الله زاده با آن گزينه مذاكره كند.

رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه وضعيت مذاكره فدراسيون با مجيد جلالي براي تيم ملي اميد به كجا رسيد؟ گفت: كميته فني فعلا تشخيص داده جلالي به اين دليل كه در تيم فولاد مشغول به كار است به تيم اميد نيايد و پس از برگزاري بازي تيم ملي با قرقيزستان در مورد سرمربي تصميم گيري كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها