عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدير عامل توانير: صنعت برق ايران در مرحله خودكفايي صددرصد است

مدير عامل توانير: صنعت برق ايران در مرحله خودكفايي صددرصد است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:18 ب.ظ

 همايون حائري خياوي ' روز سه شنبه در مراسم امضاي تفاهم نامه همكاري ميان دانشگاه علم و صنعت و شركت توانير در محل اين دانشگاه ا‌ظهار داشت: اين تفاهم نامه همكاري تحقيقاتي و آموزشي براي استفاده بيشتر از متخصصان و همچنين دانشگاه هاي دانش محور كشورامضا شد و بر اساس آن اميدواريم از خدمات علمي اين دانشگاه استفاده بيشتري شود. 
وي بابيان اينكه آينده صنعت برق بدون استفاده از علم و تخصص دانشگاهيان قابل تصور نيست ، ابرازاميدواري كرد در شرايط مناسب كنوني با استفاده از اساتيد دانشگاه،گام هاي بزرگي در جهت دستيابي به فن آوري هاي جديد دنيا برداشته شود. 
حائري بابيان اينكه دانشگاه هاي ايران از نظر رتبه علمي از جايگاه بالايي درجهان برخوردار و از دانشگاه هاي برتر دنيا هستند، افزود: در كنار اين امور ابتكار، خلاقيت و معنويت نيز ديده مي شود و در مجموع اينها نتيجه چشمگيري را به دنبال خواهد داشت. 
تفاهم نامه همكاري ميان شركت توانير و دانشگاه علم و صنعت با هدف بهره مندي از تازه هاي دانش و همچنين پژوهش هاي صنعتي و فن آوري در زمينه هاي مختلف صنعت برق كشور و نيز ارتقاي دانش كارشناسان شركت توانير و شركت هاي زير مجموعه آن به امضا 'همايون حائري خياوي' مدير عامل شركت توانير و 'محمد سعيد جبل عاملي 'رييس دانشگاه علم و صنعت رسيد. 
توسعه تحقيقات و پشتيباني در جهت تجهيز و بهره برداري از آزمايشگاه هاي آموزشي و تحقيقاتي از ديگر اهداف تفاهم نامه يادشده است. 
بر اساس تفاهم نامه يادشده، دانشگاه علم و صنعت متعهد شد در جهت استفاده و تكميل آزمايشگاه هاي تحقيقاتي و آموزشي مورد نياز صنعت برق كشور و نيز تدوين برنامه تحقيقاتي و هدايت تحقيقات صنعت برق گام بردارد. 
اجراي پروژه هاي تحقيقاتي و دوره هاي آموزشي و تدوين و انتشار كتب بازآموزي كارشناسان صنعت برق از ديگر تعهدات دانشگاه علم و صنعت در اين تفاهم نامه است. 
از سوي ديگر، شركت توانير نيز متعهد شد تا از تجهيز آزمايشگاه هاي تحقيقاتي و آموزشي مورد نياز صنعت برق حمايت و پرداخت هزينه هاي مربوط به پروژه هاي تحقيقاتي، برگزاري دوره هاي آموزشي و نيز تدوين و انتشار كتاب هاي پيشنهادي را بر عهده گيرد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها