عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نخستين همايش تخصصي دولت الکترونيک و ITIL برگزار مي شود

نخستين همايش تخصصي دولت الکترونيک و ITIL برگزار مي شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:21 ب.ظ

 به گزارش ايرنا از دبيرخانه همايش تخصصي دولت الکترونيک ، اين همايش با مشارکت تعداد زيادي از مديران ارشد ، متخصصان ، کارشناسان موسسات مالي و اعتباري ، بانک هاي دولتي و خصوصي و سازمان هاي دولتي و خصوصي مختلف برگزارمي شود و در آن ضمن معرفي چارچوب ITIL و ويژگي هاي آن ، ارتباط آن با دولت الکترونيک مورد بررسي قرار مي گيرد . 
دبير علمي اين همايش گفت : در همايش تخصصي دولت الکترونيک و ITILا ، اساتيد و کارشناسان متخصص از حوزه هاي مختلف دانشگاهي و آکادميک ،مديران ارشد فناوري اطلاعات و نيز پژوهشگران و کارشناسان زبده فناوري اطلاعات به بررسي جنبه هاي مختلف دولت الکترونيک ،شرايط تحقق و توسعه آن و نيز راهکارهاي تسريع در تحقق ان مي پردازند. 
دکتر شهرام رشتي افزود : در اين همايش موضوعاتي چون دولت الکترونيک و خدمات قابل ارايه مبتني بر فناوري اطلاعات در سازمان ها ،معرفي مفهوم ITILو فرآيندهاي آن ،معرفي اصول و مباني اجرايي در ITIL معرفي مزاياي ITIL و چگونگي پياده سازي آن در سازمان ،معرفي آخرين دستاوردها و اطلاعات در باره نسخه سوم ITIL دولت الکترونيک و ITILو ارايه آخرين تحقيقات و دستاوردهاي علمي ايران در حوزه ITIL مورد توجه شرکت کنندگان قرار مي گيرد . 
وي از برگزاري کنفرانس بين المللي دولت الکترونيک و ITILدر سال 90 خبرداد و افزود: ما به عنوان علاقه مندان به ارتقاي فناوري اطلاعات در ايران ،قصد داريم نه فقط در ايران، بلکه در خاورميانه هم به عنوان يک محور در حوزه فناوري اطلاعات و ITILمطرح شويم. به همين دليل اميدواريم در کنفرانس آينده از متخصصان خارجي نيز به منظور تبادل تجارب موفق دعوت شود.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها