عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جليلي: موج بيداري جهاني عليه آمريكا روبه گسترش است

جليلي: موج بيداري جهاني عليه آمريكا روبه گسترش است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:21 ب.ظ

 به نقل از دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي، 'سعيد جليلي ' صبح روز سه شنبه در ديدار با رييس مجلس ملي اكوادور و هيات همراه افزود: حركت هاي مردمي عليه رژيم هاي ديكتاتوري از آمريكاي لاتين تا خاورميانه، تو دهني ملت ها به آمريكا است. 
وي اظهار داشت: واشنگتن با تزوير نمي تواند چندين دهه پشتيباني از اين ديكتاوري ها و استفاده از زور ضد ملت ها را بپوشاند. 
جليلي همچنين با تاكيد بر سياست اصولي جمهوري اسلامي ايران مبني بر حمايت از مستضعفين جهان در مقابل مستكبران اضافه كرد: آمريكا در باتلاق حمايت از ديكتاوري ها گرفتار است و تلاش هاي مذبوحانه آن را بيشتر فرو خواهد برد. 
'كوردو' رييس مجلس ملي اكوادور نيز در اين ملاقات با تاكيد بر نقش برجسته و تاريخي ايران در عرصه منطقه اي و جهاني اظهار داشت: ديدگاه هاي مشترك اكوادور با جمهوري اسلامي ايران در زمينه هاي سياسي و بين المللي، زمينه خوبي را براي توسعه همكاري فيمابين ايجاد كرده است. 
وي گفت كه دولت و پارلمان اكوادور از توسعه و تقويت مناسبات با ايران در همه زمينه ها حمايت مي كند.
هيات اكوادوري در اين ديدار، آمريكاي لاتين را قرباني نفوذ امپرياليسم كه موجب فقر و بيچارگي اين منطقه شده است، دانست و بر لزوم همكاري گسترده و هدفمند دولت ها و ملل مستقل براي مقابله با توطئه هاي آمريكا تاكيد كرد

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها