عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تقدير باشگاه سپاهان اصفهان از احمد باغبانباشي

تقدير باشگاه سپاهان اصفهان از احمد باغبانباشي
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:35 ب.ظ

در جريان بازي با استقلال صورت مي‌گيرد؛
تقدير باشگاه سپاهان اصفهان از احمد باغبانباشي

خبرگزاري فارس: باشگاه فولاد مباركه سپاهان به پاس زحمات احمد باغبانباشي در دوران حضورش در تيم فوتبال سپاهان از اين بازيكن تقدير خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، باشگاه فولاد مباركه سپاهان در نظر دارد تا در بين دو نيمه بازي تيمش برابر استقلال تهران از اين بازيكن با سابقه فوتبال اصفهان تقدير كند.
قرار است در حاشيه مسابقه تيم ملي فوتسال برزيل با تيم ملي ايران و تيم منتخب فوتسال اصفهان، باغبانباشي براي هميشه از دنياي فوتسال خداحافظي كند.
باغبانباشي روز پنج‌شنبه بعد از مراسم تقدير در ورزشگاه آزادي، به سرعت راهي اصفهان مي‌شود تا در بازي تيم منتخب اصفهان برابر تيم ملي برزيل بازي خداحافظي خود را انجام دهد.
به گزارش فارس، تيم ملي فوتسال برزيل در سفري كه به اصفهان داشته است، سه بازي دوستانه و تداركاتي با تيم‌هاي ملي ايران و منتخب فوتسال اصفهان خواهد داشت.
تيم ملي ايران خود را براي جام جهاني فوتسال در تايلند آماده مي‌كند و اين بازي مي‌تواند بازي تداركاتي خوبي براي تيم ملي باشد.
گفته مي‌شود برزيل با نفرات كاملش به ايران سفر كرده و تمامي بازيكنان صاحب نامش در اصفهان حضور خواهند داشت.
لازم به توضيح است حامي مالي اين بازي باشگاه گيتي پسند اصفهان است.
انتهاي پيام/صا30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها