عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

تاسيس بخش MRI بيمارستان پارس‌آباد امكانپذير نيست

تاسيس بخش MRI بيمارستان پارس‌آباد امكانپذير نيست
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:36 ب.ظ

رئيس دانشگاه علوم پزشكي اردبيل:
تاسيس بخش MRI بيمارستان پارس‌آباد امكانپذير نيست

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان اردبيل گفت: راه‌اندازي و تاسيس بخش MRI بيمارستان امام پارس‌آباد به دليل نبود شاخص‌هاي مربوط در اين بخش امكانپذير نيست.

فرهاد پورفرضي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبيل و در پاسخ به درخواست نايب رئيس شوراي شهر پارس‌آباد مبني بر راه‌اندازي اين دستگاه در بيمارستان پارس‌آباد اظهار داشت: با توجه به شرايط و شاخص‌هاي اين بيمارستان امكان راه‌اندازي چنين مجموعه‌اي وجود ندارد و ما درخواست‌هاي بخش خصوصي را با هدف راه‌اندازي اين مركز بررسي مي‌كنيم.
وي گفت: درخواست تاسيس بخش MRI در پارس‌آباد از سوي بخش خصوصي نيز به دست ما رسيده كه با گذراندن مراحل قانوني اين امر امكانپذير خواهد بود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي اردبيل خاطرنشان كرد: در اين زمينه تقاضايي از سوي پزشكان شاغل در شهر پارس‌آباد به دانشگاه علوم پزشكي واصل شده و مدارك مورد نياز براي گذراندن مراحل قانوني از متقاضيان درخواست شده كه تا كنون اين مدارك از سوي آنها ارائه نشده است.
پورفرضي افزود: در صورت ارائه مدارك مورد نياز از سوي پزشكان و گذراندن مراحل قانون امكان صدور مجوز براي بخش خصوصي با هدف تاسيس اين بخش امكانپذير است.
وي تجهيز بخش‌هاي مختلف بيمارستان‌هاي استان اردبيل را از اولويت‌هاي دانشگاه علوم پزشكي عنوان كرد و گفت: در اين زمينه در بيمارستان‌هاي اكثر شهرها بخش‌هاي مختلف مورد نياز را راه‌اندازي كرديم و يا در صدد راه‌اندازي اين بخش‌ها هستيم.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي اردبيل يكي از سياست‌هاي وزارت بهداشت را نيز ارائه خدمات مطلوب و مناسب اعم از بهداشتي و درماني اعلام كرد و افزود: معتقديم تمام مراكز بيمارستاني ما بايد به امكانات مناسب و شاخص‌هاي مورد نظر دست پيدا كنند تا بتوانيم خدمت شايسته‌اي را به مردم ارائه دهيم.
نايب‌رئيس شوراي شهر پارس‌آباد چند روز پيش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبيل وجود دستگاه MRI را در اين شهرستان ضروري توصيف كرده و خواستار راه‌اندازي اين بخش در بيمارستان امام اين شهر شده بود.
ليلا ايمان‌زاده اعلام كرده بود عليرغم پيگيري‌هاي متعدد و نياز مبرم اين شهرستان 200 هزار نفري به دستگاه MRI متاسفانه تا كنون هيچ اقدامي در اين زمينه انجام نشده است.
انتهاي پيام/غ20/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها