عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

سخت افزار جدید نصب شده کار نمی کند:

سخت افزار جدید نصب شده کار نمی کند:
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:50 ب.ظ


سخت افزار جدید نصب شده کار نمی کند:

ابتدا دقت کنید که نرم افزار راه انداز دستگاهی را که به کامپیوترتان وصل کرده اید، نصب کرده باشید.اگر این کار را انجام داده اید می توانید یک بار دیگر نرم افزار  راپس از حذف مجددا نصب کنید. مطمئن شوید مشکل مربوط به عدم نمایش صحیح کارت گرافیکی نیست. وبعد باز اگر مشکل داشتید به این صورت عمل کنید:

1- از طریق کلیک راست بر روی My computer گزینه ی  properties را انتخاب کنید.

2-از بخش Hardware به System properties و بعد به Device Manager  بروید. (از طریق کنترل پنل نیز می توانید این مسیر را بیابید).

3-در قسمت Device Manager بررسی کنید و ببینید که دستگاه مورد نظرتان در لیست دستگاه ها دیده می شود یا نه؟( اگر نبود باید به قسمت " دستگاه در لیست دیده نمی شود مراجعه کنید)

4- بر روی نام سخت افزار کلیک راست کنید و Uninstsll را انتخاب کرده و بر روی OK کلیک کنید. اگر کادر تایید عمل حذف یاConfirmDevice Removal ظاهر شد بر روی OK کلیک کنید

5- در اینجا پنجره ی   Device Manager را ببندید یا کلیک بر روی OK کادر System properties  نیز بسته می شود. وسیستم را مجددا راه اندازی کنید.(Restart کنید)

 

اگر نشد:

اگر ویندوز قادر به یافتن و نصب راه انداز سخت افزار مورد نظر، در هنگام راه اندازی  سیستم  نباشد، معمولا ویزارد Add Hardware را باز می کند. اگر باز نشد این مراحل را دنبال کنید:

1- از طریق کلیک راست بر روی My computer گزینه ی  properties را انتخاب کنید.

2-از بخش Hardware به System properties  رفته و بعد بر روی Add Hardware Wizard کلیک کنید.و بعد Next را بزنید.

3-قسمت YesHave Already Connected The Hardware را انتخاب کرده و بر روی Next کلیک کنید.

4- در صفحه ی بعدی ویزارد در پایین لیست سخت افزار های نصب شده، گزینه ی Add New  HardwareDevice را انتخاب کرده و بر روی Next کلیک کنید.

5- در این صفحه هم قسمت Install The hardware That I Manually Select Form A List (نصب غیر اتوماتیک سخت افزار انتخاب شده از لیست) کلیک کنید و بعد  Next .

6- در این صفحه، در لیست سخت افزارجستجو کنید  و سخت افزاری را که با دستگاه مورد نظر شما تطبیق دارد بیابید و انتخاب کنید و بعد Next کنید.( اگر سخت افزار مورد نظر در لیست نبود بر روی Show All Devices کلیک کنید).

7- در این صفحه باید سازنده و مدل دستگاه را پیدا کنید و بعد با Nextبه صفحه ی بعد بروید( اول شرکت سازنده را بیابید و بعد مدل دستگاه را).

8- اگر در قسمت های قبل دستگاه مورد نظر را در لیست ندیدید بر روی Have Disk کلیک و دیسکت یا سی دی راه انداز دستگاه را در درایو مربوطه بگذارید، راه انداز مربوط به XP را انتخاب کنید و آن را نصب نمایید

 

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان

پاسخ به:سخت افزار جدید نصب شده کار نمی کند:
شنبه 21 اسفند 1389  07:10 ب.ظ

 با برنامه های آپدیت درایور هم میشه.

یا علی

alireza110

alireza110
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 327
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها