عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان

اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:03 ب.ظ

از سوي مركز بزرگ اسلامي غرب كشور انجام شد؛
اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان

خبرگزاري فارس: مدير مركز بزرگ اسلامي غرب كشور از اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي ويژه طلاب و روحانيون منطقه كردستان از سوي اين مركز خبر داد.

حجت‌الاسلام احمد علي بهاري امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: عنوان اين فراخوان وحدت اسلامي، فرصت و ضرورت فراروي امت اسلامي است كه طلاب و روحانيون استان كردستان و آذربايجان غربي مي‌توانند در آن شركت كنند.
وي با اشاره به محورهاي برگزاري اين مسابقه بيان داشت: وحدت از منظر قرآن و حديث، جلوه‌هاي وحدت عملي در سنت و سيره پيشوايان و راهكارهاي مقابله با انديشه‌هاي انحرافي مخرب و تهديد كننده وحدت در منطقه از جمله اين محورها است.
وي همچنين نقش روحانيت در تحكيم مباني وحدت اسلامي و انسجام ملي و اهداف و رويكردهاي رسانه‌هاي غربي در مقابله با وحدت اسلامي را از ديگر محوهاي اين مسابقه بيان كرد.
مديرمركز بزرگ اسلامي غرب كشور ادامه داد: كردستان، فرصت‌ها و تهديدها فراروي وحدت اسلامي، انقلاب اسلامي، منادي وحدت اسلامي در عصر معاصر و وحدت از منظر امام و رهبري از ديگر محورهاي مسابقه مقاله‌نويسي ويژه طلاب و روحانيون منطقه كردستان است.
بهاري به شيوه‌هاي ارائه مقالات اشاره كرد و ادامه داد: مقالات بايد براساس محورها تدوين و تنظيم شود و حداقل 10 صفحه و حداكثر 20 صفحه باشد.
وي بيان داشت: مقالات به صورت تايپ شده در يك سي.دي بايد به دبيرخانه اين مسابقه ارسال شود.
وي فرصت ارسال آثار از سوي شركت كنندگان و علاقمندان را 10 اسفند ماه جاري اعلام كرد و گفت: آثار برتر در مسابقه كشوري ارائه شده و مجموعه آثار در قالب كتاب و ويژه نامه نبيان چاپ و در پايگاه اطلاع‌رساني آواي امين مركز برگ اسلامي غرب كشور ارائه مي‌شود.
وي جوايز اين مسابقه را شامل سكه بهار آزادي، تنديس و لوح تقدير، لوازم خانگي، بسته‌هاي فرهنگي و غيره عنوان كرد.
انتهاي پيام/صا30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها