عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان

اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:03 ب.ظ

از سوي مركز بزرگ اسلامي غرب كشور انجام شد؛
اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي در كردستان

خبرگزاري فارس: مدير مركز بزرگ اسلامي غرب كشور از اعلام فراخوان مسابقه مقاله‌نويسي ويژه طلاب و روحانيون منطقه كردستان از سوي اين مركز خبر داد.

حجت‌الاسلام احمد علي بهاري امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: عنوان اين فراخوان وحدت اسلامي، فرصت و ضرورت فراروي امت اسلامي است كه طلاب و روحانيون استان كردستان و آذربايجان غربي مي‌توانند در آن شركت كنند.
وي با اشاره به محورهاي برگزاري اين مسابقه بيان داشت: وحدت از منظر قرآن و حديث، جلوه‌هاي وحدت عملي در سنت و سيره پيشوايان و راهكارهاي مقابله با انديشه‌هاي انحرافي مخرب و تهديد كننده وحدت در منطقه از جمله اين محورها است.
وي همچنين نقش روحانيت در تحكيم مباني وحدت اسلامي و انسجام ملي و اهداف و رويكردهاي رسانه‌هاي غربي در مقابله با وحدت اسلامي را از ديگر محوهاي اين مسابقه بيان كرد.
مديرمركز بزرگ اسلامي غرب كشور ادامه داد: كردستان، فرصت‌ها و تهديدها فراروي وحدت اسلامي، انقلاب اسلامي، منادي وحدت اسلامي در عصر معاصر و وحدت از منظر امام و رهبري از ديگر محورهاي مسابقه مقاله‌نويسي ويژه طلاب و روحانيون منطقه كردستان است.
بهاري به شيوه‌هاي ارائه مقالات اشاره كرد و ادامه داد: مقالات بايد براساس محورها تدوين و تنظيم شود و حداقل 10 صفحه و حداكثر 20 صفحه باشد.
وي بيان داشت: مقالات به صورت تايپ شده در يك سي.دي بايد به دبيرخانه اين مسابقه ارسال شود.
وي فرصت ارسال آثار از سوي شركت كنندگان و علاقمندان را 10 اسفند ماه جاري اعلام كرد و گفت: آثار برتر در مسابقه كشوري ارائه شده و مجموعه آثار در قالب كتاب و ويژه نامه نبيان چاپ و در پايگاه اطلاع‌رساني آواي امين مركز برگ اسلامي غرب كشور ارائه مي‌شود.
وي جوايز اين مسابقه را شامل سكه بهار آزادي، تنديس و لوح تقدير، لوازم خانگي، بسته‌هاي فرهنگي و غيره عنوان كرد.
انتهاي پيام/صا30/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها