عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است

درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:04 ب.ظ

نماينده مردم سبزوار در مجلس:
درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است

خبرگزاري فارس نماينده مردم سبزوار، جوين و جغتاي در مجلس شوراي اسلامي گفت: دو عامل هدايت و درايت مقام معظم رهبري و بصيرت و هشياري مردم سبب وحدت بين مسلمانان شده است.

محمدرضا محسني‌ثاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: با درايت مقام معظم رهبري در راستاي استفاده از يادگار حضرت امام خميني (ره) كه هفته وحدت ناميده شد، از اين عامل اختلاف تاريخ تولد رسول اكرم بين شيعه و اهل سنت، بهره‌اي وحدت‌آفرين گرفته شد.
نماينده مردم سبزوار، جوين و جغتاي در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: از خواسته‌ها و انگيزه‌هاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري، استفاده از اين اختلاف ولادتي حضرت رسول (ص) در راستاي وحدت بين شيعه و سني است.
وي گفت: آنچه كه در ايران اسلامي شاهد هستيم بروز و ظهور گسترش پيوند ميان اهل سنت و شيعه در همه عرصه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي است.
وي تصريح كرد: البته شيعه و اهل سنت اين وحدت را در عرصه‌هاي مختلف به مرحله ظهور رسانده‌اند.
محسني‌ثاني تاكيد كرد: البته بدخواهان و كينه‌توزان سعي دارند با ايجاد خشونت و قتل‌هاي هولناك بين شيعه و اهل سنت تفرقه بيندازند.
وي گفت: البته با مديريت صحيح و هوشياري اهل سنت و شيعه اين ترفندهاي دشمن خنثي شده و اين سياست تفرقه‌افكنانه سبب وحدت بيشتر و نزديكي شيعه و اهل سنت به هم شده است.
نماينده مردم سبزوار در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: دو عامل هدايت و درايت مقام معظم رهبري و بصيرت و هوشياري مردم سبب شده است كه دشمن نتواند بين مسلمانان در ايران تفرقه ايجاد كند.
وي گفت: اكنون شاهد هستيم كه مردم مسلمان و اهل‌سنت منطقه با بهره‌گيري از الگوي انقلاب اسلامي ايران اقتدار خود را به دست آورند.
محسني‌ثاني گفت: هر چند آمريكا و اسرائيل غاصب سعي دارند در انقلاب مردمي مصر انحراف ايجاد كنند ولي مي‌بينيم مردم مصر سعي مي‌كنند از الگوي ايراني بهره‌مند شوند.
وي تصريح كرد: اكنون در عراق، افغانستان، فلسطين، لبنان و در مجموعه منطقه استفاده از الگو انقلاب اسلامي سرلوحه قرار گرفته است.
انتهاي پيام/صا20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها