عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

صف ضد انقلاب مشخص شده است

صف ضد انقلاب مشخص شده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:06 ب.ظ

محسني اژه‌اي:
صف ضد انقلاب مشخص شده است

خبرگزاري فارس: دادستان كل كشور گفت: در شرايط كنوني صف ضد انقلاب مشخص شده است و اگر كسي ضد انقلاب باشد، با او به عنوان ضد انقلاب برخورد مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمين غلام‌حسين محسني اژه‌اي پيش از ظهر امروز در حاشيه همايش دو روزه رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور كه در سالن همايش‌هاي دادگستري قم برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بيان اينكه مسير انقلاب و ضد انقلاب امروز شفاف و روشن شده است، تصريح كرد: صف ضدانقلاب از صف انقلابيون جدا شده است و از اين به بعد هر كسي بخواهد در اين مسير حركت كند داراي تكليفي روشن و مشخص است.
وي افزود: امروز اگر كسي ضدانقلاب باشد با او به عنوان ضدانقلاب برخورد خواهد شد و اگر هم كار خود را با ضد انقلاب گره زده باشد، با او برخورد مي‌شود.
دادستان كل كشور ادامه داد: اگر كسي در صف ضد انقلابي بودن خود حركت كرد و هشدارها و دلسوزي بزرگان كشور و نداي حق خانواده شهدا و همه مردم را گوش نداد بايد به صورت روشن و طبق ضوابط و قوانين با او برخورد كرد و اين كار به طور حتمي صورت مي‌پذيرد.
وي همچنين در خصوص حصر سران فتنه گفت: طبيعي است كه نبايد اجازه داد اين افراد مثل سابق مردم را تحريك كرده و بتوانند در اين زمينه فعاليتي داشته باشند و اين كمترين اقدامي است كه در خصوص اين افراد صورت مي‌پذيرد.
وي همچنين در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص زمان دقيق دستگيري سران فتنه اظهار داشت: در اين خصوص بايد بررسي لازم صورت پذيرد و طبق قانون اقدامات لازم انجام شود.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها