عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استكبار خواهان توقف نظام جمهوري اسلامي است

استكبار خواهان توقف نظام جمهوري اسلامي است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:08 ب.ظ

مسئول كانون بازنشستگان سپاه استان بوشهر:
استكبار خواهان توقف نظام جمهوري اسلامي است

خبرگزاري فارس: مسئول كانون بازنشستگان سپاه استان بوشهر گفت: ‌استكبار و دنياي ظلم خواهان توقف نظام جمهوري اسلامي هستند و حداقل اين است كه مي‌خواهند نظام جمهوري اسلامي از اهداف خودش عدول كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از دشتي، سيد‌محمدمهدي حبيبي پيش از ظهر امروز در همايش تجليل از پيشكسوتان سپاه ناحيه دشتي اظهار داشت: جايگاه سپاه در نظام مقدس جمهوري اسلامي يك جايگاه بي‌بديل است و هيچ نهاد‌، سازمان و ارگان را نمي‌شود با سپاه مقايسه كرد چون سپاه در نظام جمهوري اسلامي داراي جايگاهي دست نيافتني است.
مسئول كانون بازنشستگان سپاه استان بوشهر افزود: سپاه مديون انسا‌ن‌هاي فداكار، انديشمند و ايثارگري است كه جان خود را در طبق اخلاص نهادند و عزت سپاه مديون پرسنل آن است.
وي ادامه داد: امروز شاهد بيدارگري نسل‌هاي جوان در دنياي اسلام هستيم كه همه اين‌ها برگرفته و الگوگيري از جوانان ايران اسلامي در پيروزي انقلاب اسلامي ايران است.
حبيبي بيان داشت: جمهوري اسلامي ايران از بدوتولد تاكنون مشكلات متعددي را با سرافرازي و موفقيت پشت سرگذاشته است و امروز بهترين روزگار را در پيروزي انقلاب اسلامي داريم طي مي‌كنيم.
وي تصريح كرد: هر روز نظام جمهوري اسلامي در حال پيشرفت بوده و امروز اثر اين پيشروي به عينه در تمام حكومت‌ها مشاهده مي‌كنيم و اين‌ها از عنايت حضرت حق است.
حبيبي گفت: همه استكبار و دنياي ظلم خواهان توقف نظام جمهوري اسلامي هستند و حداقل اين است كه مي‌خواهند نظام جمهوري اسلامي از اهداف خودش عدول كند.
وي ادامه داد: امروز ملت‌ها در تمام دنيا از اهداف انقلاب اسلامي را تجربه گرفته و عليه طاغوت‌هاي زمان خودشان قيام كرده‌اند.
حبيبي عنوان داشت: در مصر، تونس، ليبي، يمن، بحرين به خاطر اينكه دولتمردان‌شان با انقلاب اسلامي ايران ارتباط خوبي نداشته ملت‌ها عليه آن‌ها به پا خواسته‌اند.
مسئول كانون بازنشستگان سپاه استان بوشهر خاطرنشان كرد: ما امروز در بهترين وضعيت هستيم از اين رو وظيفه داريم محكم و مقتدرانه در مقابل دشمنان بايستيم و هرگز ترديد به خودمان راه ندهيم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشيم و به غير از خط ‌مشي رهبري هيچ چيزي در ذهن ما خطور نكند.
حبيبي خطاب به بازنشستگان پاسدار گفت: شما چه بخواهيد و چه نخواهيد در جامعه اسلامي اثرگذار هستيد و مردم به شما اعتماد دارند و به اعمال، حركات و گفتار شما توجه مي‌كنند.
وي اضافه كرد: بايد مواظب گفتار و كردارمان باشيم و كاري كنيم كه فرداي قيامت در محضر حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري آبرومند باشيم.
حبيبي عنوان داشت: تدابير حضرت آقا اين است كه سپاه بايد به پيشكسوتان و بازنشسته‌ها توجه بكند و آقا فرمودند بازنشستگان سپاه از اجزاي سپاه هستند و بايد خودشان را از مجموع سپاه بدانند و امروز به عنوان يك امر شرعي و قانوني بايد خودمان را از سپاه بدانيم و هرازگاهي به مجموعه سپاه برويم.
فرمانده سپاه دشتي نيز گفت: پاسداران بر سه اساس ايمان به خدا، توكل كردن به خداوند و سوم توسل به اهل بيت (ع) عهد خود را به پايان رساندند.
مجتبي واعظي افزود: ايمان به خدا اين است كه انسان بايد اين ويژگي را در خود تقويت كند.
وي بيان داشت: شهداي نظام با توكل به خداوند متعال در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح نظام ايستادند.
واعظي ادامه داد: سومين ويژگي پاسداران توسل جستن به اهل بيت (ع) و امداد به ايمان غيبي بود كه موجب عزت، آزادگي و آرامش در كشور شد.
در اين مراسم ضمن تقدير از احمد عالي، سيداصغر اميري به عنوان مسئول كانون بازنشستگان سپاه دشتي معرفي شد.
‌در اين مراسم از 140 پاسدار بازنشسته با اهداي يك جلد قرآن نفيس و لوح تقدير تجليل شد.
انتهاي پيام/ج10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها