عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تكميل فاضلاب خلخال نيازمند 2 ميليارد تومان اعتبار است

تكميل فاضلاب خلخال نيازمند 2 ميليارد تومان اعتبار است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:09 ب.ظ

فرماندار خلخال:
تكميل فاضلاب خلخال نيازمند 2 ميليارد تومان اعتبار است

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان خلخال گفت: براي تكميل فاضلاب شهري خلخال 2 ميليارد تومان اعتبار نياز داريم.

‌به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، ذبيح‌الله عبداللهي پيش از ظهر امروز در حاشيه بازديد از تصفيه‌خانه و تاسيسات فاضلاب شهري خلخال اظهار داشت: فاضلاب شهري خلخال نياز به توسعه و احداث فاز دوم دارد.
وي افزود: در حوزه فاضلاب شهري بيش از 65 درصد از خطوط شبكه‌هاي جمع‌آوري فاضلاب اجرا شده و 48 درصد مشتركين به شبكه فاضلاب شهري متصل شده‌اند.
فرماندار خلخال بيان داشت: با 2 ميليارد تومان مورد نظر فاز اول تصفيه‌خانه خلخال تكميل و با حداكثر ظرفيت خود 100 متر در ثانيه كار مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: اين در حالي است كه با افزايش روزانه انشعابات فاضلاب شهروندان نياز به اجراي فازهاي دوم و سوم دارند و به منظور عملياتي كردن آن نيز 1.5 ميليارد تومان اعتبار نياز است.
عبداللهي بيان داشت: عمليات اجراي شبكه فاضلاب شهري خلخال از سال 72 به عنوان نخستين شهر در استان اردبيل آغاز شده و هم‌اكنون نيز ادامه دارد.
فرماندار خلخال احداث سد بفراجرد را نيز يادآور شد و اظهار داشت: با تكميل ساخت سد و احداث تصفيه‌خانه همزمان با اين سد مشكل آب شرب شهروندان خلخال حل مي‌شود.
وي با اشاره به ضرورت تسريع در تكميل سد بفراجرد گفت: با بهره‌برداري از اين سد در دو سال آينده آب پايدار شهري خلخال تامين و در اختيار مردم قرار مي‌گيرد.
عبداللهي تصريح كرد: با بهره‌بردراي از اين پروژه علاوه بر شهروندان خلخال، ديگر مناطق اين شهرستان اعم از بخش‌ها و روستاها در قالب مجتمع‌هاي آبرساني تغذيه مي‌شوند.
وي در پايان از مسئولان و متوليان آب و فاضلاب شهري و روستايي خواست از هم‌اكنون به فكر تامين منابع آب در فصل تابستان با توجه به خشكسالي‌هاي سال جاري باشند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فرماندار خلخال‌ در ادامه از مجموعه تاسيسات مخازن جمع‌آوري ‌آب، خطوط انتقال آب شهري، ايستگاه پمپاژ، سايت كلر‌زني گازي، آزمايشگاه و اتاقك‌هاي كنترل و بهره‌برداري تصفيه‌خانه خلخال بازديد كرد.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها