عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كمبود منابع مالي از معضلات عمده واحدهاي IT است

كمبود منابع مالي از معضلات عمده واحدهاي IT است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:11 ب.ظ

كارشناس انفورماتيك شركت آبفار خراسان جنوبي:
كمبود منابع مالي از معضلات عمده واحدهاي IT است

خبرگزاري فارس: كارشناس اداره آمار و انفورماتيك شركت آبفار خراسان جنوبي گفت: كمبود منابع مالي و تجهيزات مورد نياز همواره از معضلات عمده واحدهاي IT است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، راضيه گلرو صبح امروز در افتتاح رسمي سيستم مجازي‌سازي آبفار استان اظهار داشت: سيستم مجازي‌سازي با امكان استفاده از يك سرور به جاي دو سرور مورد نياز و حل مشكلات نرم‌افزارهاي تحت وب در سطح شركت اجرا شده است.
وي تصريح كرد: كمبود منابع مالي و تجهيزات مورد نياز همواره از معضلات عمده واحدهاي IT است كه با توجه به رشد سريع تكنولوژي، انتخاب كارآمدترين ابزاري كه با هزينه كمتر بتواند كارآيي بيشتري داشته و كارآمدي خود را از دست ندهد از دغدغه‌هاي مديران IT است.
كارشناس اداره آمار و انفورماتيك شركت آبفار خراسان جنوبي افزود: بر اين اساس انتخاب روشي كه با هزينه كم و فضاي محدود بيشترين بهره‌‌وري را دارا باشد بسيار حائز اهميت است.
گلرو اظهار داشت: براي عدم تداخل سرويس‌ها و نرم‌افزارهاي تحت وب، نرم افزار مجازي‌سازي با امكان نصب چندين سيستم عامل بر روي يك سرور بهره‌برداري شده است.
وي افزود: هر كدام از سيستم عامل‌ها داراي IP مستقل براي ارتباط شبكه داخلي و IPVALID مستقل به منظور دسترسي برنامه‌ها در خارج از اداره هستند.
گلرو افزود: در اين روش شرايط موجود و واگذاري رل‌هاي مختلف به يك سرويس‌دهنده سبب بروز مشكل در ساير سرويس‌دهنده‌ها نمي‌شود و هر بار يك سرويس يا نرم‌افزار نياز به راه‌اندازي مجدد داشته ساير سرويس‌ها مختل نمي‌شود.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها