عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

اختصاص 10 هكتار زمين براي احداث پارك علم و فناوري در ياسوج

اختصاص 10 هكتار زمين براي احداث پارك علم و فناوري در ياسوج
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:11 ب.ظ

معاون استاندار كهگيلويه و بويراحمد خبر داد:
اختصاص 10 هكتار زمين براي احداث پارك علم و فناوري در ياسوج

خبرگزاري فارس: معاون توسعه منابع انساني استانداري كهگيلويه و بويراحمد گفت: 10 هكتار زمين براي احداث پارك علم و فناوري اين استان در ياسوج مشخص شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج، سيدمحمود موسوي پيش از ظهر امروز در كارگروه آموزش، پژوهش و فناوري اين استان اظهار داشت: طبق برنامه و سياست‌هاي پيش‌بيني شده، پژوهش‌ها بر اساس ظرفيت و نيازهاي اين استان دنبال مي‌شود.
وي تاكيد كرد: پژوهشگران نيز بايد به اين مهم توجه كنند كه اين قشر در يك بخش و يا پروسه كه نياز به پژوهش باشد، پشتيباني و حمايت شده كه لازم است در اين زمينه موازي‌كاري نشود.
معاون استاندار كهگيلويه و بويراحمد ابراز داشت: دستگاه‌هاي اجرايي كه منابع دارند، بايد در تحقيقات و پژوهش عناويني را انتخاب كرده كه براي مديران اجرايي، كاربردي و عملياتي باشد.
موسوي تصريح كرد: بايد به پژوهشگران و مخترعان نويد حمايت و پشتيباني داده شود تا انگيزه‌ها ايجاد و سمت و سوي مراكز پژوهشي، تقاضا‌محور شود.
‌وي افزود: در مسايل پژوهشي با برقراري ارتباط با سازمان‌ها و نهادهاي منطقه‌اي، ملي و در چارچوب اهداف و فعاليت‌هاي پژوهشگاهي شيوه مبادله اطلاعات علمي و تجربيات به صورت مشاوره‌اي كار‌ساز است و سبب وصول نتايج ارزنده و سازنده مي‌شود.
معاون استاندار كهگيلويه و بويراحمد بيان داشت: استان كهگيلويه و بويراحمد به لحاظ منابع مالي و حمايتي براي مطالعه، تحقيق و پژوهش در هر زمينه محدوديتي نداشته و اين امر مي‌تواند براي فعاليت پژوهشگران انگيزه بيشتري ايجاد كند.
موسوي گفت: امروز در اين استان، منابع و امكانات و ابزار در بحث نانو تكنولوژي، زيست فناوري و اصلاح ژنتيك فراهم است و بايد كارهايي كه نياز اين استان است، با تشخيص مديران بخش‌هاي مختلف با تحقيق و پژوهش به پيش رود.
وي تصريح كرد: كارگروه پژوهش و فناوري و كميته‌هاي مربوطه فعاليت خود را بيشتر كرده و امسال حجم و تعدد برنامه‌ها در هفته پژوهش بيشتر از گذشته و با حضور 16دانشگاه و مراكز تحقيقاتي و نمايشگاهي از دستاوردهاي پژوهشي اين استان برپا شد كه به خوبي مورد استقبال قرار گرفت.
به گفته موسوي، در سال جاري 13 پژوهشگر برتر بين دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي كهگيلويه و بويراحمد انتخاب و از آن‌ها تجليل شد.
معاون استاندار كهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: كميته‌هاي پژوهشي در شهرستان‌هاي تازه تاسيس يافته اين استان نيز تشكيل مي‌شود.
وي گفت: 10 هكتار زمين براي احداث پارك علم و فناوري اين استان در ياسوج مشخص شده است.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها