عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جرايم سنگين در اردبيل كاهش يافته است

جرايم سنگين در اردبيل كاهش يافته است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:11 ب.ظ

فرمانده انتظامي استان اردبيل:
جرايم سنگين در اردبيل كاهش يافته است

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي استان اردبيل گفت: جرايم سنگين در استان اردبيل با توجه به شاخص‌هاي اعتقادي و تديني مردم كاهش يافته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، ‌علي روستايي پيش از ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده جديد انتظامي گرمي با يادآوري اينكه استان اردبيل هم‌اكنون جزو سه استان امن كشور استف اظهار داشت: براساس شاخص‌هاي كشوري در اكثر جرايم نسبت به سال گذشته شاهد كاهش وقوع هستيم به طوري كه در جرايم سنگين اين رقم بيش از تعهد و انتظار ما بوده است.
وي با يادآوري اينكه امسال با توجه به شرايط خاص امنيتي در كشور در استان اردبيل يك فضاي آرام و دور از تنش را شاهد بوديم، خاطرنشان كرد: تنها در بخشي از جرايم سرقت به صورت جزئي افزايشي را در وقوع و كشف شاهد بوديم كه با تدابير مناسب نيروي انتظامي و دادگستري اين امر نيز در حال برطرف شدن است.
فرمانده انتظامي استان اردبيل به سختگيري قوه قضائيه در برخورد با عاملان و توزيع‌كنندگان مواد مخدر اشاره كرد و افزود: اين برخوردهاي بدون اغماض نشان مي‌دهد كه به جد با عاملان و مسببان ورود و توزيع‌كنندگان مواد مخدر برخورد مي‌شود تا مبادا آلودگي ناشي از اين امر به بخش‌هاي مختلف جامعه سرايت كند.
روستايي از افزايش كشفيات مواد مخدر در استان خبر داد و بيان داشت: در 9 ماهه امسال در اين زمينه يك رشد 10 الي 20 درصدي را شاهد بوديم به طوري كه با كوچك‌ترين جرايم و موارد مربوط به مواد مخدر برخورد قاطعانه و بدون اغماض داشتيم.
وي گفت: پرونده مربوط به اين جرايم در كمترين زمان تشكيل شده و به مراجع قضايي ابلاغ و ارسال شده است.
عضو شوراي تامين استان اردبيل مرزي بودن شهرستان گرمي را نيز يادآور شد و تصريح كرد: در اين شهرستان با وجود مرزي بودن يك كاهش نسبي را در وقوع جرايم شاهد هستيم به طوري كه انتظار داريم تا پايان سال اين روند تداوم پيدا كند.
روستايي با قدرداني از تلاش مرزداران جمهوري اسلامي ايران در اين منطقه براي دفاع و صيانت از مرزهاي كشورمان اظهار داشت: مناطق مرزي آبرو و پيشاني نظام هستند و سلامتي اين مكان‌ها خود مبين سلامتي نظام و دستگاه‌هاي ذي‌ربط است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در پايان اين مراسم از فرمانده سابق گرمي قدرداني و علي قاضيلو به عنوان فرمانده جديد شهرستان گرمي معرفي شد.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها