عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خنده دار ترین حیوانات+عکس

خنده دار ترین حیوانات+عکس
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:23 ب.ظ

به گزارش مشرق به نقل از مهر، سال تنوع گونه های زیستی به پایان رسید و نمی توان انکار کرد که در این سال با توجه به نامی که برایش انتخاب شده بود، اکتشافات بسیاری در زمینه گونه های زیستی در سرتاسر جهان صورت گرفت.

اما در کشورهای مختلف نوعی دیگر از اکتشاف گران فعالیت دارند که در جستجوی گونه های جدید زیستی نیستند، بلکه تنها می خواهند از حیواناتی که در اطراف انسانها زندگی می کنند، لحظات زیبا و جالب توجهی را به ثبت برسانند و عجیب یا خنده دار بودن یک جاندار را بزرگنمایی کرده به تصویر بکشانند.

نشریه دیلی تلگراف در پایان سال تنوع گونه های زیستی مجموعه ای از این تصاویر را از عجیب ترین و خنده دارترین حیوانات جهان در سال 2010 منتشر کرده که در ادامه بخشی از آن را مشاهده خواهید کرد:

بچه خفاش گوش دراز

بچه خفاش گوش دراز که در مرکز امداد و نجات حیوانات در سامرست نگهداری می شود. گوشهای این بچه خفاش هنوز کاملا شکل نگرفته است اما پس از رشد کامل بالای سر خفاش قرار خواهد گرفت.

"خرس کیسه دار افسرده"

"شرک" کیسه دار بی مویی است که موهای بدنش را در اثر ابتلا به بیماری قارچی ناشی از سوء تغذیه و فشار روحی یتیم و بی خانمان شدن از دست داده است.

بچه آفتاب پرست یمنی

بچه آفتاب پرست یمنی که برای اولین بار در پارک جیات وحش کاتسوود در نزدیکی آکسفوردشایر متولد شده است.

"استتار سبز"

آیا بر روی این برگ یک کرم ابریشم پنهان شده؟ کمی بیشتر دقت کنید تا این کرم ابریشم را که با استفاده از رنگ و الگوی رگبرگ برگ درخت مانگو خود را کاملا استتار کرده است را ببینید.

"دشمنی تاریخی سگ و گربه"

"اسنویی" نام سگی است که پس از بلعیدن پنج عروسک گربه ای تقریبا به حالت مرگ افتاد و این تصویری پرتو ایکسی است که قبل از عمل جراحی از شکم سگ گرفته شده است. گربه عروسکی را در این تصویر تشخیص می دهید؟

"موش شکمو"

موش خرمای حریص کوچک یک دانه بادام زمینی را به زحمت درون دهان خود جا داده است. این جونده پس از اینکه به غذا گرفتن از دست انسانها عادت کرده به همسایه همیشگی خانواده ای تبدیل شده که خانه اش را در حیاط خانه آنها بنا کرده است.

سنجاب تائیچی کار

به نظر می آید این سنجاب کوچک در حال تمرین کردن کونگ فو یا تائیچی باشد. عکاس این عکس می گوید این جاندار واقعا رفتارهای عجیبی از خود نشان می داده است  زیرا ظاهرا دانه ای یافته و در تلاش بوده تا آن را به شکلی در دست بگیرد.

"اضافه وزن سنجابی"

این جونده چاق ظاهرا پیش از این یک سنجاب بوده که در اثر تغذیه بیش از حد توسط انسانها دچار اضافه وزن شده است.

"غزال بالدار"

این یکی از جانورانی نیست که در فیلمهای هری پاتر دیده اید بلکه یک غزال است که پرنده ای به نام درنا در حال تعقیب کردنش است.

"لقمه بزرگتر از دهان"

جوجه پرستوی دریایی تلاش می کند ماهی بزرگتر از جثه خود را ببلعد.

اما بزرگی و وزن ماهی نه تنها مانع از بلعیده شدن آن می شود بلکه تعادل جوجه را به هم زده و او را به زمین می زند.

فلامینگویی از جنس فلامینگوها

تصویر هوایی از گردهمایی فلامینگوها که خود به شکل یک فلامینگو دیده می شود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
badrood تشکرات از این پست

پاسخ به:خنده دار ترین حیوانات+عکس
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:49 ب.ظ

حیوانات خفی هستن جان ..... از خنده ترکیدم

badrood

badrood
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 352
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها