عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود

توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:45 ب.ظ

فرماندار اردبيل:
توسعه فرهنگ كارآفريني سبب اشتغالزايي مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار اردبيل گفت: توسعه فرهنگ كارآفريني مي‌تواند در به ثمر نشستن فعاليت‌ها در عرصه اشتغالزايي مؤثر باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، يوسف اكبري پيش از ظهر امروز در جلسه كميسيون كارگري شهرستان اردبيل اظهار داشت: نقش‌آفريني كارگران و صاحبان سرمايه حمايت همه‌جانبه مجموعه عوامل اجرايي را در كارآفريني بسيار مهم جلوه مي‌دهد.
وي تصريح كرد: با توسعه اين فرهنگ مي‌تواند علاوه بر مهارت‌آموزي، تكميل بنگاه‌هاي نيمه‌تمام كارگشايي را كه بستر‌ساز ظرفيت‌هاي اشتغال‌زايي است به همراه داشته باشد.
فرماندار اردبيل پشتوانه حقيقي براي استقلال كشور را در گرو فعاليت‌هاي مسئولانه كارگران و تعامل مثبت و سازنده مديران واحدهاي توليدي اعلام كرد و افزود: در اين مورد كارگران و كارفرما‌يان نقشي كليدي در توسعه و پيشرفت كشور بر عهده دارند.
اكبري با تاكيد بر تامين زيرساخت‌ها و تفكيك توليدات موقت در نيل به اهداف خودكفايي اظهار داشت: تلاش در حل معضل بيكاري و ايجاد زمينه‌هاي اشتغال اولويت اساسي است كه با اجراي موفق قانون هدفمند‌سازي يارانه‌ها مي‌توان در همتي مضاعف و مشاركتي دلسوزانه زواياي آن را مورد بررسي قرار داد.
فرماندار اردبيل با اشاره به در پيش بودن هفته‌هاي پاياني سال جاري، تلاش مجموعه كار‌آفرينان را تحسين‌برانگيز خواند و عنوان داشت: شايسته است با پيگيري‌هاي مستمر واحد‌هاي صنعتي و توليدي و به منظور افزايش انگيزه در بالا بردن سطح محصولات توليدي، حق و حقوق مسلم و پاداش ابلاغي كارگران در موعد مقرر پرداخت شود تا در اين زمينه هيچ مشكلي را در روابط بين كارگر و كارفرما شاهد نباشيم.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، اكبري مشكلات برخي واحدهاي صنعتي و توليدي را يادآور شد و اظهار داشت: سازمان كار و امور اجتماعي به همراه اداره كل صنايع و معادن در تلاشي همسو در راستاي رفع مشكلات جامعه كارگري و نيز پيگيري در رفع مشكات واحدهاي صنعتي و توليدي تلاش كنند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها