عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تبعيت از ولي‌امر از جمله شرايط ظهور امام زمان (عج) است

تبعيت از ولي‌امر از جمله شرايط ظهور امام زمان (عج) است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:47 ب.ظ

رئيس اداره آموزش و پرورش زنجانرود‌:
تبعيت از ولي‌امر از جمله شرايط ظهور امام زمان (عج) است

خبرگزاري فارس: رئيس اداره آموزش و پرورش زنجانرود‌ گفت: تبعيت از ولي‌امر مسلمين جهان كه نايب امام زمان (عج) است، از جمله شرايط ظهور امام زمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، حسن حيدري ظهر امروز در همايش مهدويت با موضوع شرايط ظهور امام زمان (عج) با اشاره به تقارن همزمان 22 بهمن با سقوط فرعون مصر و سالروز آغاز امامت امام زمان (عج ) آن را بي‌حكمت ندانسته و اظهار داشت: همانطور كه در ايام ولادت حضرت محمد (ص) وقايع بزرگي در دنيا حادث شد و حيرت همگان را برانگيخت امروز نيز در ايام آغاز امامت امام زمان (عج) در سطح جهان فراعنه زمان يكي پس از ديگري فرو مي‌ريزند و بيداري اسلامي و قيام‌هاي مردمي در كشورهاي مختلف شاخ آفريقا و خاورميانه شكل گرفته است‌.
‌وي اين حركت‌ها را از نشانه‌هاي زمينه‌سازي ظهور امام زمان (عج) دانسته و آمادگي دل‌ها، جان‌ها، الهي شدن مردم و تبعيت از ولي‌امر مسلمين جهان كه نايب امام زمان (عج) است را از جمله شرايط ظهور دانست‌.
رئيس اداره آموزش و پرورش زنجانرود‌ در ادامه با بيان اهميت اطاعت از رهبري در جامعه اسلامي عنوان داشت: اطاعت از رهبري رمز پيروزي ملت ايران در برهه‌هاي مختلف نظام و انقلاب بوده است.
‌در ادامه اين همايش حجت‌الاسلام معنوي مباحث مختلف حوزه مهدويت را ياد‌آور شد و به لزوم شناخت واقعي امام عصر (عج) و داشتن اخلاق و رفتار متناسب با فرهنگ انتظار اشاره كرد.
‌همايش مهدويت با موضوع شرايط ظهور امام زمان (عج) با حضور مسئولان، كارشناسان اداره آموزش و پرورش منطقه زنجانرود و جمعي از دبيران رشته ديني عربي، مربيان پرورشي‌، مدرسان قرآن‌، دبيران متوسطه و دانش‌آموزان دبيرستان استاد شهريار و هنرستان كار و دانش امام صادق (ع) در محل سالن اجتماعات استاد شهريار برگزار شد.
‌همچنين به مناسبت هفته وحدت مسابقات منطقه‌اي فرهنگي، هنري مدارس آموزش و پرورش منطقه زنجانرود در محل سالن اجتماعات استاد شهريار و دبيرستان نيك‌پي در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.
رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه زنجانرود در حاشيه برگزاري اين مسابقات از حوزه‌هاي مختلف آن بازديد كرد.
همچنين به مناسبت ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) به همه همكاران آموزش و پروش منطقه زنجانرود كه اسامي آنان محمد و جعفر و يا از القاب آن حضرات بود، لوح يادبود و بسته فرهنگي اهدا شد.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها