عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آمادگي 53 اكيپ براي خدمات‌رساني به مسافران نوروزي

آمادگي 53 اكيپ براي خدمات‌رساني به مسافران نوروزي
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:47 ب.ظ

مديركل راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان خبر داد:
آمادگي 53 اكيپ براي خدمات‌رساني به مسافران نوروزي

خبرگزاري فارس: مديركل راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان گفت: 53 اكيپ در حوزه استحفاظي راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان آمادگي كامل براي خدمات‌رساني به مسافران نوروزي را دارند.

ايوب كرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: با هدف ارائه خدمات به مسافران نوروزي جلسه ستاد نوروزي سال 90 در اين اداره كل برگزار و تمهيدات لازم براي ارائه خدمات به مسافران نوروزي انديشيده شد.
وي به فعاليت‌اكيپ‌هاي نوروزي اشاره كرد و گفت: 5 اكيپ ثابت و 38 اكيپ سيار با 220 نيروي انساني آماده و با ‌120 دستگاه ماشين‌آلات در حوزه‌هاي مختلف جنوب سيستان و بلوچستان استقرار خواهند يافت.
مدير كل راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان بيان كرد: ‌ 15 اكيپ امدادي و تعميراتي در 18 محور اصلي و فرعي جنوب سيستان و بلوچستان يك‌هزار 771 كيلومتر راه را تحت پوشش قرار مي‌دهند.
وي به راهدارخانه‌هاي اين اداره كل اشاره كرد و افزود: در حوزه استحفاظي جنوب سيستان و بلوچستان هشت راهدار خانه‌ ثابت و دو واحد راهدارخانه موقت فعال خواهند بود تا به مسافران نوروزي خدمات مطلوب ارائه كنند.
وي با بيان اينكه ‌15 گشت راهداري در 12 جايگاه حوزه استحفاظي اين اداره كل‌ استقرار مي‌يابند، گفت: 20 دستگاه ماشين‌آلات مجهز به جي پي اس نيز در اين حوزه مستقر مي‌شوند.
‌مدير كل راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان در زمينه اقدامات ايمن‌سازي جاده‌ها نيز گفت: 24 هزار ‌تعمير و نصب تابلوهاي اخطاري، انتظامي، مسيرنما، جهت‌نما و آشكار سازي 15 نقطه از نقاط حادثه خيز انجام شده است.
وي ادامه داد: نصب 3 هزار كيلومتر خط كشي محورها كه 2 هزار و 500 متر انجام شده و مابقي در حال انجام است، هشت كيلومتر نصب گاردريل جديد و تعمير گاردريل‌هاي آسيب ديده، هشت كيلومتر اجراي سيستم روشنايي در راه‌هاي شرياني و نقاط حادثه ديده از مهم‌ترين اقدامات ايمن‌سازي اين اداره كل در سال جاري است.
مدير كل راه و ترابري جنوب سيستان و بلوچستان اضافه كرد: خدمات‌دهي به مسافران نوروزي از 25 اسفند جاري آغاز مي‌شود و تا 15 فروردين 90 ادامه خواهد داشت.
وي افزود: اين اداره كل در راستاي ايجاد زمينه‌ سفري ايمن براي هموطنان در بخش‌هاي مختلف، برنامه‌ريزي و تدابير مهمي در غالب طرح سفرهاي نوروزي به عمل آورده كه نخستين گام آن آمادگي ستادي و استاني در بخش راهداري و ايمني جاده‌اي است.
وي گفت: آماده‌سازي اطلاعات عملكردي و راهنماي مسافران در غالب بروشورهاي نوروزي نيز از ديگر اقدامات اين اداره كل است كه به مسافران نوروزي ارائه مي‌شود.
انتهاي پيام/م20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها