عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ليگ برتر كشتي با كمربند كشور راه‌اندازي مي‌شود

ليگ برتر كشتي با كمربند كشور راه‌اندازي مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:47 ب.ظ

سال آينده؛
ليگ برتر كشتي با كمربند كشور راه‌اندازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: دبير سبك كشتي با كمربند جمهوري اسلامي ايران از راه‌اندازي ليگ برتر كشتي با كمربند در سال آينده خبر داد.

هادي رفيعي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: در حال حاضر كار ثبت‌نام از تيم‌ها در حال انجام است و تاكنون هفت استان كشور براي برگزاري اين مسابقات اعلام آمادگي كرده‌اند.
وي با اشاره به اينكه اين مسابقات از دهه دوم فروردين ماه سال آينده برگزار مي‌شود، تصريح كرد: تاكنون دو تيم از اصفهان، دو تيم از مركزي، يك تيم از اصفهان، يك تيم از گلستان و يك تيم از سمنان به منظور شركت در اين مسابقات ثبت‌نام كرده‌اند.
دبير سبك كشتي با كمربند جمهوري اسلامي ايران ادامه داد: بعد از برگزاري اين رقابت‌ها نفراتي كه از نظر فني در سطح بالايي قرار دارند، به مسابقات برون‌مرزي اعزام مي‌شوند.
رفيعي گفت: در ارديبهشت ماه سال آينده مسابقات جهاني و آسيايي كشتي با كمربند در دو بخش آقايان و بانوان و در رده سني بزرگسالان در پاكستان برگزار مي‌شود، همچنين در نيمه دوم سال آينده مسابقات آسيايي قرقيزستان و نيجريه برگزار مي‌شود.
وي در ادامه با اشاره به اينكه سبك كشتي با كمربند هم‌اكنون در اكثر استان‌هاي كشور راه‌اندازي شده است، خاطر‌نشان كرد: فعاليت‌ها در سبك كشتي با كمربند تحت نظارت فدراسيون ورزش‌هاي رزمي انجام مي‌شود و استقبال استان‌ها از راه‌اندازي اين سبك چشم‌گير است.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها