عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تفاوت حادثه25بهمن وحوادث سال گذشته

تفاوت حادثه25بهمن وحوادث سال گذشته
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:48 ب.ظ

مالك شريعتي در گفت و گو با ايسنا، با بيان اين كه حوادث ۲۵ بهمن نقطه اي تاريكي در پرونده سياه جريان فتنه قلمداد مي شود، اظهار كرد: البته اين قضيه را بايد از قضاياي سال گذشته جدا كرد؛ چرا كه فتنه گران سال گذشته بهانه انتخابات را داشتند، ولي با توجه به اين كه امسال همه چيز تمام شده بود با يك بهانه جديد دستورالعمل نظام سلطه را پياده كردند.

وي افزود: از آنجا كه آمريكا و اسرائيل در منطقه و در ميان كشورهاي مسلمان دچار چالش شده بودند مي خواستند چند هدف را با يك تير نشانه بردند و اذهان عمومي را از وقايع مصر و تونس منحرف كنند تا در نهايت جايگاه الهام بخش انقلاب اسلامي را دچار خدشه سازند.

اين عضو شوراي مركزي جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي با بيان اين كه اين جريان مي خواست تا يك جريان مخالف و ضد انقلاب را در داخل تقويت كند گفت: طبق اخبار آمده روشن بود كه اين اقدامات با سفارش هاي خارجي انجام شد.

شريعتي هم چنين گفت: جريانات اصولگرا و افراد و گروه ها بايد ضمن محكوم كردن اين اقدامات از اين به بعد در اين مقطع بحث فتنه را تمام شده بدانند و فضا را به سمتي ببرند كه بيشتر كارآمد سازي نهادهاي داخل كشور مورد توجه قرار بگيرد هم چنين جريانات سياسي و آنهايي كه دستي در قدرت دارند در راضي نگه داشتن مردم از خودشان تلاش مضاعف داشته باشند.

وي با بيان اين كه بايد سعي كرد تا فضاي كشور آرام باشد و مطالبات مقام معظم رهبري به طور جدي پيگيري شود،ا ظهار كرد: با اين حال اگر جريانات از موضع حقوقي خود به تنظيم شكواييه عليه سران فتنه و عواملشان بپردازند مي تواند مفيد فايده باشد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها