عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نياز امروز دانش‌‌‌آموزان در كشور نرم‌افزاري است

نياز امروز دانش‌‌‌آموزان در كشور نرم‌افزاري است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

مدير اداره آموزش و پرورش سرايان:
نياز امروز دانش‌‌‌آموزان در كشور نرم‌افزاري است

خبرگزاري فارس: مدير اداره آموزش و پرورش سرايان نياز امروز دانش‌‌‌آموزان در كشور را نرم‌افزاري خواند و گفت: آموزش و پرورش نقطه اصلي تحول در زندگي بشري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، مهدي عظيمي پيش از ظهر امروز در طرح سپاس دانش‌آموزان هنرستان حضرت امام رضا(ع) سرايان اظهار داشت: پيامبر گرامي اسلام(ص) به منظور ترويج آموزش و پرورش برانگيخته شد و ائمه معصوم نيز پيرامون مسائل خاص شيعه تحول ايجاد كردند.
وي ادامه داد: آموزش و پرورش در كلاس درس خلاصه نمي‌شود بلكه متعلق به تمام هستي است و امروز اگر دانش‌آموز نياز به معلم و كتاب دارد خداوند هم براي هدايت انسان‌ها معلمي به نام پيامبر و كتابي به نام قرآن فرستاده است.
مدير آموزش و پرورش سرايان افزود: امروز همه ما نياز به ابزار آموزش داريم و خداوند هم ابزاري مانند كوه‌ها و درياها را خلق كرده است و اگر معلم و دانش‌آموز نياز به استاد ايثارگر دارد هيچ استادي از حضرت امام حسين(ع) ايثارگرتر وجود ندارد.
عظيمي بيان داشت: آموزش و پرورش بستر وسيعي دارد و كار كردن در آن مستوجب ثواب و عقاب است.
وي خطاب به اولياي دانش‌آموزان گفت: مديريت در آموزش و پرورش از قداست خاص خودش برخوردار است و سيستمي كمي و كيفي بوده كه وابسته به ذات خداوند است و ما هم به عنوان بسترسازان اين نهاد مقدس كار مي‌كنيم.
مدير آموزش و پرورش سرايان تصريح كرد: امروز در قرن حاضر همه تلاش مي‌كنيم تا فرزندان ايران به دام‌هايي كه استكبار براي آنها مهيا كرده است گرفتار نشوند زيرا امروز كلاس درس دانش‌آموزان شما به شبكه‌هاي اينترنتي دنيا وصل است و اگر غفلت كنيم فرزندان خود را از دست مي‌دهيم.
عظيمي افزود: امروز نيازهاي فرزندان نياز نرم‌افزاري است و بايد اين نيازها مدنظر والدين قرار گيرد و به طور درست و صحيح در چهارچوب قوانين اسلامي از آن استفاده شود.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها