عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر

كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر خبر داد:
كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر

خبرگزاري فارس: رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر از كمك 820 ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر خبر داد.

محمد جوروند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: فرهنگ كتاب و كتابخواني در پيشرفت فرهنگ و رشد اجتماعي مردم به ‌ويژه جوانان منطقه نقش بسزايي ايفا مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به محدوديت‌ها و امكاناتي كه در كتابخانه‌هاي مدارس و عمومي خرمشهر وجود دارد فرهنگ كتابخواني كمرنگ شده است.
رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر اضافه كرد: با پيگيري‌ مسئولان و حمايت‌هاي سازمان منطقه آزاد اروند تا حدودي به اين مشكلات پايان داده شده است.
وي تصريح كرد: در اين راستا مبلغي معادل 820 ميليون ريال از طرف سازمان منطقه آزاد به اداره كتابخانه‌هاي عمومي اهدا شده است.
جوروند افزود: مبلغ 700 ميليون ريال با پيگيري‌هاي فرماندار اين شهرستان و همچنين علاقه‌مندي مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مباحث فرهنگي براي محوطه‌سازي و زيباسازي محوطه كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر به اين اداره اهدا مي‌شود.
وي تصريح كرد: از ميزان مبلغ تعيين شده 350 ميليون ريال به اين اداره واگذار شده است كه هم‌اكنون در كار بهسازي محوطه كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر در حال انجام بوده و 350 ميليون ديگر در مرحله بعدي به اين اداره اهدا مي‌شود.
رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر ادامه داد: همچنين با پيگيري‌هاي انجام شده توسط فرماندار و در يك حركت معنوي و خداپسندانه سازمان منطقه آزاد اروند 120 ميليون ريال بن كتاب براي خريد كتاب و تزريق به كتابخانه‌هاي عمومي اهدا شد.
وي خاطرنشان كرد: كتابداران و كارشناسان حوزه كتاب با همراهي اعضاي كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر توانستند از نمايشگاه كتاب برپا شده در آبادان نهايت استفاده را ببرند و 120 ميليون ريال كتاب در موضوعات علمي، پژوهشي، هنري، ادبي، فرهنگي و مذهبي خريداري كنند.
جوروند ضمن تقدير از اقدام سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: اميدواريم اين اقدام مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به ‌عنوان الگويي در كل استان به اجرا درآيد و با همكاري همه مسئولان استان، كتابخانه‌هاي عمومي و به ‌دنبال آن فرهنگ استان را تعالي بخشيم.
انتهاي پيام/ز10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها