عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر

كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر خبر داد:
كمك 820 ‌ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر

خبرگزاري فارس: رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر از كمك 820 ميليون ريالي سازمان منطقه آزاد اروند به كتابخانه‌هاي خرمشهر خبر داد.

محمد جوروند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: فرهنگ كتاب و كتابخواني در پيشرفت فرهنگ و رشد اجتماعي مردم به ‌ويژه جوانان منطقه نقش بسزايي ايفا مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: با توجه به محدوديت‌ها و امكاناتي كه در كتابخانه‌هاي مدارس و عمومي خرمشهر وجود دارد فرهنگ كتابخواني كمرنگ شده است.
رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر اضافه كرد: با پيگيري‌ مسئولان و حمايت‌هاي سازمان منطقه آزاد اروند تا حدودي به اين مشكلات پايان داده شده است.
وي تصريح كرد: در اين راستا مبلغي معادل 820 ميليون ريال از طرف سازمان منطقه آزاد به اداره كتابخانه‌هاي عمومي اهدا شده است.
جوروند افزود: مبلغ 700 ميليون ريال با پيگيري‌هاي فرماندار اين شهرستان و همچنين علاقه‌مندي مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مباحث فرهنگي براي محوطه‌سازي و زيباسازي محوطه كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر به اين اداره اهدا مي‌شود.
وي تصريح كرد: از ميزان مبلغ تعيين شده 350 ميليون ريال به اين اداره واگذار شده است كه هم‌اكنون در كار بهسازي محوطه كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر در حال انجام بوده و 350 ميليون ديگر در مرحله بعدي به اين اداره اهدا مي‌شود.
رئيس كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر ادامه داد: همچنين با پيگيري‌هاي انجام شده توسط فرماندار و در يك حركت معنوي و خداپسندانه سازمان منطقه آزاد اروند 120 ميليون ريال بن كتاب براي خريد كتاب و تزريق به كتابخانه‌هاي عمومي اهدا شد.
وي خاطرنشان كرد: كتابداران و كارشناسان حوزه كتاب با همراهي اعضاي كتابخانه‌هاي عمومي خرمشهر توانستند از نمايشگاه كتاب برپا شده در آبادان نهايت استفاده را ببرند و 120 ميليون ريال كتاب در موضوعات علمي، پژوهشي، هنري، ادبي، فرهنگي و مذهبي خريداري كنند.
جوروند ضمن تقدير از اقدام سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: اميدواريم اين اقدام مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به ‌عنوان الگويي در كل استان به اجرا درآيد و با همكاري همه مسئولان استان، كتابخانه‌هاي عمومي و به ‌دنبال آن فرهنگ استان را تعالي بخشيم.
انتهاي پيام/ز10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها