عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

4 تيم به نيمه‌نهايي فوتسال كاركنان دولت در قم صعود كردند

4 تيم به نيمه‌نهايي فوتسال كاركنان دولت در قم صعود كردند
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:49 ب.ظ

با برگزاري ديدارهاي مرحله يك هشتم؛
4 تيم به نيمه‌نهايي فوتسال كاركنان دولت در قم صعود كردند

خبرگزاري فارس: مسابقات فوتسال هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم چهار تيم مرحله نيمه‌نهايي خود را شناخت.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در حالي كه امسال المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم در 16 رشته ورزشي بانوان و آقايان با شركت ورزشكاران كارمند دستگاه‌ها و نهادهاي دولتي برگزار مي‌شود، رشته فوتسال در بخش مردان بيشترين تعداد تيم شركت كننده را دارد.
رقابت‌هاي هفتمين دوره المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم در رشته‌هاي مختلف به هيئت‌هاي ورزشي مرتبط واگذار شده و بر همين اساس هيئت فوتبال استان قم برگزار كننده رقابت‌هاي رشته فوتسال اين دوره از المپياد كاركنان دولت است.
45 تيم شركت كننده در مسابقات رشته فوتسال هفتمين دوره المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم در مرحله مقدماتي در 15 گروه سه تيمي قرار گرفته‌ بودند كه در تلاش براي كسب جواز صعود به مرحله بعد به شكل دوره‌اي با يكديگر به رقابت پرداختند.
در پايان ديدارهاي مرحله نخست از هر گروه دو تيم مجوز صعود به مرحله دوم را كسب كردند كه همين روش در مراحل دوم و سوم نيز به صورت حذفي اجرا شد تا در نهايت هشت تيم حاضر در مرحله سوم مشخص شده و از بين آنها چهار تيم به نيمه‌نهايي صعود كنند.
ديدارهاي مرحله يك چهارم پاياني اين دوره از مسابقات فوتسال المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم امروز برگزار شد و طي آن از بين هشت تيم آموزش و پرورش، مخابرات، شهرداري، استانداري، بنياد مسكن، شركت گاز، دادگستري و امور زندان‌هاي قم، چهار تيم به مرحله نيمه‌نهايي راه يافتند.
در مرحله يك چهارم نهايي اين مسابقات، تيم فوتسال شهرداري قم در ديداري پرگل كه 13 بار توپ از خط دروازه‌هاي دو تيم عبور كرد، توانست تيم فوتسال كاركنان شركت مخابرات قم را با نتيجه 8 بر 5 شكست داده و راهي مرحله نيمه‌نهايي شود.
در دومين ديدار مرحله يك چهارم پاياني، تيم‌هاي فوتسال آموزش و پرورش قم و اداره كل امور زندان‌ها به مصاف يكديگر رفتند كه اين مسابقه نيز يكي از ديدارهاي پر گل بود كه طي آن 9 بار توپ از خط دروازه‌هاي دو تيم گذشت اما در پايان تيم آموزش و پرورش به برتري 5 بر 4 دست يافت.
در سومين مسابقه اين مرحله تيم‌هاي فوتسال كاركنان شركت گاز قم و دادگستري قم برابر يكديگر صف‌آرايي كردند كه در اين ديدار نيز هفت گل به ثمر رسيد اما در نهايت فوتساليست‌هاي تيم شركت گاز با نتيجه 5 بر 2 حريف خود را بردند و به نيمه‌نهايي رفتند.
آخرين ديدار مرحله يك چهارم پاياني بين تيم‌هاي فوتسال بنياد مسكن قم و استانداري قم برگزار شد كه در اين ديدار هشت گل به ثمر رسيد و در پايان تيم فوتسال بنياد مسكن توانست با نتيجه سنگين 6 بر 2 حريف قدر خود را شكست داده و به جمع تيم‌هاي حاضر در مرحله نيمه‌نهايي بپيوندد.
در مرحله نيمه‌نهايي اين مسابقات در سالن شهرداري قم، تيم فوتسال بنياد مسكن به مصاف شهرداري مي‌رود و تيم‌هاي فوتسال شركت گاز و آموزش و پرورش قم ديگر ديدار اين مرحله را برگزار مي‌كنند تا تيم‌هاي راه يافته به ديدار نهايي مشخص شوند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها