عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

شهرداري نير با كمبود اعتبار مواجه است

شهرداري نير با كمبود اعتبار مواجه است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:50 ب.ظ

فرماندار نير:
شهرداري نير با كمبود اعتبار مواجه است

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان نير گفت: شهرداري نير با كمبود اعتبار براي تكميل طرح‌هاي نيمه‌تمام عمران شهري روبه‌رو است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيدحميد عباداللهي پيش از ظهر امروز در جلسه بررسي مشكلات طرح‌هاي عمراني نير اظهار داشت: براي عملياتي شدن اين پروژه‌ها علاوه بر كسب درآمدهاي محلي نيازمند تزريق اعتبارات دولتي هستيم تا بتوان اين پروژه‌ها را تكميل كرده و به بهره‌برداري رساند.
وي اولويت شهرداري را ارائه خدمات مطلوب و كيفي عنوان كرد و افزود: با توجه به گستردگي فعاليت و كمبود درآمد و منابع مالي شهرداري بايد به دنبال مكانيزم‌هاي جديد درآمدزايي باشد تا بتواند علاوه بر تامين بودجه جاري خود پروژه‌هاي متعدد نيمه‌تمام خود را نيز تكميل كند.
فرماندار نير در ادامه خاطرنشان كرد: براي سال آينده از شهرداري نير خواسته‌ايم براي جذب مشاركت‌هاي مردمي و بخش خصوصي با هدف سرمايه‌گذاري كلان در موضوعات و بخش‌هاي مختلف برنامه‌ها و هدف‌گذاري‌هاي خود را انجام دهد.
عباداللهي بر لزوم تسريع در تكميل كمربندي شهر و پيشگيري از تعطيلي جايگاه سي‌ان‌جي شهرداري نير به ويژه در ايام تعطيلات نوروزي تاكيد كرد.
وي ادامه داد: در بحث آسفالت معابر نيز اميدواريم با راه‌اندازي كارخانه آسفالت اين شهر براي سال آينده تدبير مناسب به كار گرفته شود تا شهرداري بتواند در فصل كاري نسبت به آسفالت معابر و كوچه‌ها با كيفيت مناسب اقدام كند.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در اين جلسه شهردار نير با تاكيد بر تامين اعتبار مورد نياز پروژه‌هاي نيمه‌تمام شهرداري اظهار داشت: 20 ميليارد ريال اعتبار براي تكميل اين طرح‌ها نيازمند هستيم.
شجاع اقبالي خاطرنشان كرد: امسال بودجه مصوب شهرداري نير 13 ميليارد تومان بود كه تاكنون 50 درصد آن محقق شده است.
وي تصريح كرد: اين اعتبار نيز با اولويت پروژه‌هاي نيمه‌تمام و اجراي طرح‌هاي مورد نياز هزينه شده و ما درخواست اختصاص اعتبار دولتي را نيز كرده‌ايم.
شهردار نير در پايان گفت: بودجه سال 90 شهرداري نير به زودي تقديم شوراي شهر مي‌شود تا با تصويب آن زمينه تحقق طرح‌ها و پروژه‌ها و تامين منابع مالي آن محقق شود.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها