عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

جلسه وِیژه مجلس برای عقرب سیاه

جلسه وِیژه مجلس برای عقرب سیاه
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:50 ب.ظ

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که متجاوزان به عنف در کشور عفت و افکار عمومی جامعه را هدف قرار می دهند،‌ گفت: کمیسیون اجتماعی در رابطه با موضوع تبرئه عقرب سیاه از سوی دادگاه کیفری استان تهران نشست ویژه ای را با دادستان استان برگزار خواهد کرد.

محمدرضا محسنی،نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که عقرب سیاه سزاوار رأفت نمی باشد و چنین برخوردی از سوی دستگاه قضایی باعث سوء استفاده دیگر مجرمان خواهد شد، اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در موارد تجاوز به عنف حساس می باشند و این موضوع را قطعاً پیگیری خواهند کرد.

وی افزود:دستگاه قضایی باید در پرونده عقرب سیاه همچون پرونده های قاتل کرجی و میدان کاج قاطع و سخت گیرانه برخورد نماید تا درس عبرتی باشد برای آنان که حتی به فکر چنین رفتارهای ناشایستی اند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی در چارچوب قانون موضوع را پیگری و در این رابطه نشست ویژه ای را با دادستان تهران برگزار خواهد کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها