عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت معرفي شدند

برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت معرفي شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:50 ب.ظ

رئيس هيئت شطرنج استان قم:
برترين‌هاي شطرنج كاركنان دولت معرفي شدند

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت شطرنج استان قم گفت: در پايان رقابت 56 شطرنج‌باز از دستگاه‌هاي مختلف دولتي، مسابقات شطرنج كاركنان دولت در قم به كار خود پايان داد و برترين‌ها معرفي شدند.

محمد مداحي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: هيئت شطرنج استان قم در تعامل با مسئولان برگزاري هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم مسئوليت برگزاري پيكارهاي رشته شطرنج را پذيرفت و اين مسابقات را در هر دو بخش آقايان و بانوان برگزار كرد كه رقابت‌هاي بخش مردان امروز به كار خود پايان داد.
وي ادامه داد: در اين دوره از پيكارهاي شطرنج هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در استان قم كه همانند بسياري از ديگر رشته‌هاي ورزشي داراي تعداد زيادي شركت كننده نسبت به سال گذشته بود، شطرنج‌‌بازان از نهادهاي دولتي براي كسب عناوين برتر با يكديگر مسابقه دادند.
رئيس هيئت شطرنج استان قم بيان داشت:‌ شطرنج‌بازان شركت كننده در اين دوره از مسابقات شطرنج المپياد ورزشي كاركنان دولت در قم، در سالن اختصاصي هيئت شطرنج قم واقع در مجموعه شهيد حيدريان رقابت كردند تا نفرات برتر مشخص شوند.
وي در ادامه با بيان اينكه شركت كنندگان در اين رقابت‌ها در هفت دور به روش سوئيسي با يكديگر مسابقه دادند، به برترين‌هاي اين دوره از رقابت‌ها اشاره كرد و افزود: اين دوره از پيكارها به شكل انفرادي به انجام رسيد كه در پايان محمدتقي پلنگ‌دل توانست با كسب هفت امتياز كامل از تمام دورها، مقام قهرماني را از آن خود كند.
مداحي همچنين با اشاره به نفر دوم اين دوره از مسابقات‌ شطرنج المپياد ورزشي كاركنان دولت در قم اظهار داشت: در پايان اين رقابت‌ها پس از محمدتقي پلنگ‌دل از تيم دانشگاه علوم‌پزشكي قهرمان مسابقات، عنوان دومي پيكارهاي شطرنج اين المپياد به محمود كاشي از اداره برق رسيد تا اين شطرنج‌باز با كسب شش امتياز عنوان نايب قهرماني را به خود اختصاص دهد.
رئيس هيئت شطرنج استان قم عنوان داشت: در اين رقابت‌ها بعد از نفرات قهرمان و نايب ‌قهرمان، عنوان سوم به علي بيات از اداره كل آموزش و پرورش استان قم رسيد كه موفق به كسب شش امتياز شده بود،‌ ضمن اينكه سيد سعيد چاووشي ديگر شركت كننده از دانشگاه علوم پزشكي قم با كسب سه امتياز در جايگاه چهارم شطرنج المپياد ورزشي بخش آقايان كاركنان دولت قرار گرفت.
وي با بيان اينكه بدين ترتيب نفرات برتر پيكارهاي شطرنج جام فجر قم هفتمين المپياد ورزشي كاركنان دولت در بخش آقايان مشخص شدند، تصريح كرد: استقبال واقعا فراتر از انتظار ما از اين دوره صورت گرفته بود زيرا 56 نفر در اين دوره با يكديگر رقابت كردند كه در نوع خود كم‌نظير بود.
مداحي در ادامه از حضور تيم شطرنج مردان قم در هفته پاياني مسابقات ليگ برتر شطرنج باشگاه‌هاي كشور جام انديشمندان خبر داد و بيان داشت: اين مسابقات از چهارم اسفند برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/آ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها