عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

براي ميزباني از 2 تيم بزرگ فوتسال دنيا كم نگذاشته‌ايم

سه شنبه 3 اسفند 1389  03:51 ب.ظ

رئيس هيئت مديره باشگاه گيتي‌پسند:

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت مديره باشگاه گيتي‌پسند اصفهان گفت: براي ميزباني از دو تيم ملي برزيل و ايران كه از بزرگان فوتسال دنيا هستند، كم نگذاشته‌ايم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، عليرضا جنتي امروز در حاشيه تمرينات تيم فوتسال منتخب اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باشگاه گيتي پسند به عنوان ميزبان و حامي مالي ديدارهاي تيم ملي برزيل در اصفهان با تمام وجود تلاش مي‌كند و تاكنون به تمام تعهدات خود عمل كرده است.
وي افزود: اميدوارم بازيكنان تيم ملي نيز در ديدار برابر برزيل به آرزوي ايرانيان جامه عمل بپوشانند و قدرت اول فوتسال دنيا را شكست دهند، به نظر من شكست برزيل در اصفهان بهترين آرزويي است كه در شرايط كنوني فوتسال دوستان ايراني دارند.
رئيس هيئت مديره باشگاه گيتي‌پسند با بيان اينكه اصفهان مهد فوتسال ايران به حساب مي‌آيد، افزود: با روحيه‌اي كه نزد بازيكنان تيم ملي مشاهده كردم، شكست دادن تيم برزيل كار چندان سختي نيست و هواداران نيز براي پيروزي در اين ديدار لحظه شماري مي‌كنند.
جنتي درباره پاداش باشگاه گيتي‌پسند به بازيكنان تيم ملي در صورت پيروزي در اين ديدار نيز گفت: در جلسه عصر امروز در محل باشگاه در اين ارتباط نيز تصميم‌گيري خواهد شد تا در صورت پيروزي برابر تيم ملي برزيل، چه پاداشي براي بازيكنان تيم ملي در نظر گرفته شود.
به گزارش فارس، تيم ملي فوتسال برزيل در سفري كه به اصفهان داشته است، سه بازي دوستانه و تداركاتي با تيم‌هاي ملي ايران و منتخب فوتسال اصفهان خواهد داشت.
تيم ملي ايران خود را براي جام جهاني فوتسال در تايلند آماده مي‌كند و اين بازي مي‌تواند بازي تداركاتي خوبي براي تيم ملي باشد.
گفته مي‌شود برزيل با نفرات كاملش به ايران سفر كرده و تمامي بازيكنان صاحب نامش در اصفهان حضور خواهند داشت.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها