عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هاپكيدو توسط ايران در خاورميانه گسترش يافته است

هاپكيدو توسط ايران در خاورميانه گسترش يافته است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

رئيس فدراسيون جهاني هنرهاي رزمي كره:
هاپكيدو توسط ايران در خاورميانه گسترش يافته است

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون جهاني هنرهاي رزمي كره گفت: رشته ورزشي هاپكيدو توسط رزمي‌كاران ايران در خاورميانه گسترش يافته است.

كيم ‌چانگ‌سونگ در حاشيه سفر خود به گيلان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت برگزاري مسابقات هاپكيدو در گيلان را داراي سطح كمي و كيفي خوبي عنوان كرد و اظهار داشت: رشته‌هاي رزمي ايران مد نظر ما بوده و اين كشور در رشته‌هاي رزمي از سطح خوبي برخوردار است.
نايب رئيس انجمن جهاني هاپكيدو با بيان اينكه رشته هاپكيدو توسط ايران در خاورميانه گسترش يافته است، افزود: مسابقات جهاني هاپكيدو سال 2012 در كره جنوبي برگزار مي‌شود.
نايب رئيس انجمن جهاني هاپيكدو تصريح كرد: ‏سال‌هاي گذشته ايران در تمام رقابت‌ها حضور داشته و عناوين خوبي كسب كرده ‏است و استحقاق ميزباني رقابت‌هاي آسيايي و جهاني را دارد.‏
چانگ‌سونگ خاطرنشان كرد: كشورهاي فرانسه، مصر و بحرين قرار بود در مسابقات بين‌المللي هاپكيدو در ايران شركت كنند كه به دليل مشكلات ‏داخلي قادر به حضور در اين پيكارها نشدند.
رئيس فدراسيون هاپكيدو خاورميانه و ايران نيز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: هاپكيدو در 70 كشور در قالب فدراسيون و انجمن در حال توسعه است.
محمدرضا هاشم‌پور افزود: دومين دوره اين رقابت‌ها با حضور كشورهاي ايران، افغانستان، كره جنوبي و تركيه در سالن ورزشي عضدي برگزار شد.
وي ادامه داد: مراكش، مصر و بحرين نيز به اين رقابت‌ها دعوت شده بودند كه به دليل اوضاع نابسامان داخلي در اين كشورها نتوانستند حضور يابند.
به گفته هاشم‌پور دو تيم از ايران در مسابقات حضور دارند كه از نهمين دوره مسابقات قهرماني كشور به اين رقابت‌ها راه يافته‌اند.
رئيس فدراسيون هاپكيدو خاورميانه و ايران تصريح كرد: 30 رزمي‌كار در رقابت‌هاي بين‌المللي هاپكيدو از كشورهاي مختلف به مدت يك روز در سالن تختي رشت باهم رقابت كردند و نفرات برتر به رقابت‌هاي جهاني هاپكيدو در كره جنوبي دعوت مي‌شوند.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها