عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رسانه‌ها به پيامدهاي منفي طلاق بيشتر بپردازند

رسانه‌ها به پيامدهاي منفي طلاق بيشتر بپردازند
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

سرپرست سازمان مديريت جوانان مازندران:
رسانه‌ها به پيامدهاي منفي طلاق بيشتر بپردازند

خبرگزاري فارس: سرپرست سازمان مديريت جوانان مازندران بر اهميت بيشتر رسانه‌ها به پيامدهاي منفي طلاق تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، روح‌الله معافي امروز كه ميزباني نشست هيئت مديره خانه مطبوعات مازندران را پذيرفت در جمع اعضاي هيئت مديره با اعلام اينكه در كشور 12 ميليون نفر از جوانان دختر و پسر در آستانه ازدواج قرار دارند، بيان داشت: حل مشكل اشتغال منجر به حل مشكلات اقتصادي از جمله ازدواج مي‌شود‌.
سرپرست مديريت جوانان مازندران افزايش سن ازدواج در كشورمان را زيبنده خانواده‌هاي ديندار ندانست و خاطرنشان كرد: كاهش آمار ازدواج در كنار افزايش سن ازدواج از جمله مشكلات حوزه جوانان كشورمان است.
وي با اشاره به تشكيل كانون مهر براي ساماندهي و آسان‌سازي ازدواج در استان مازندران از راه‌اندازي چهار كانون در مازندران خبر داد كه قرار است آمار اين كانون‌ها تا پايان سال جاري به هشت كانون برسد.
معافي از رشد حدود چهار درصدي آمار طلاق در مازندران بر اساس گزارش ثبت احوال استان خبر داد و بيان داشت: رسانه‌هاي مازندران بايد به بيان پيامد‌هاي منفي طلاق بيشتر بپردازند.
سرپرست مديريت جوانان مازندران حفظ هويت ديني جوانان را از دغدغه‌ها و ماموريت‌هاي جوانان برشمرد و گفت: به دليل فعاليت رسانه‌هاي مكتوب در مازندران كه از ساير استان‌هاي كشور بيشتر است انتظار بيشتري براي فرهنگ‌سازي مقوله حفظ هويت ديني مي‌رود.
وي از مديران مازندران خواست تا بيشتر با رسانه‌ها در ارتباط باشند تا مقوله‌هاي فرهنگي بيشتر از زبان رسانه‌ها براي مردم گزارش شود.
معافي با اعلام اينكه 80 شبكه رسانه‌اي فارسي‌زبان براي عليه جوانان مومن و ديندار ايراني و مسلمانان جهان برنامه‌سازي مي‌كنند، تصريح كرد: سالانه بيش از 15 فيلم فقط براي مقابله با فرهنگي مهدويت ساخته مي‌شود.
‌سرپرست مديريت جوانان مازندران خواستار اجماع دستگاه‌هاي فرهنگي در استان براي فعاليت بهتر امور فرهنگي شد و خاطرنشان كرد: در كشور 23 نهاد فرهنگي مشغول فعاليت هستند.
رئيس هيئت مديره خانه مطبوعات مازندران نيز در اين نشست با تشكر از سرپرست مديريت جوانان مازندران به خاطر قبول ميزباني نشست اعضاي هيئت مديره خانه مطبوعات مازندران گفت: مديران و دستگاه‌هاي اجرايي مازندران بايد بيشتر از گذشته با رسانه‌ها همكاري كنند.
رستم دهقان با اعلام ساماندهي 620 فعال رسانه‌اي مازندران در خانه مطبوعات مازندران از برگزاري جشنواره مطبوعات و خبرگزاري‌هاي مازندران در بهمن ماه خبر داد.
وي اضافه كرد: براي نخستين بار در كشور جشنواره مطبوعات و خبرگزاري‌هاي مازندران به نام شهداي رسانه در مازندران برگزار شده است.
رئيس هئيت مديره خانه مطبوعات مازندران در پايان از برگزاري جشنواره رسانه و ازدواج آسان با حفظ هويت ديني با همكاري سامان ملي جوانان مازندران براي نخستين بار در كشور خبر داد.‌
انتهاي پيام/ل10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها