عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

انتقاد تند کوچک‌زاده ازعدم برخورد با فائزه

انتقاد تند کوچک‌زاده ازعدم برخورد با فائزه
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

مهدی کوچک زاده در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجو، با اشاره به دستگیری فائزه هاشمی در تجمع یکشنبه هفته جاري اظهار داشت: آن چه که مسلم است و ملت شاهد آن بود، این است که فائزه هاشمي در اجتماعات غیرقانونی موجب تحریک آشوبگران علیه امنیت و آرامش مردم شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فائزه هاشمی باید بازداشت و محاکمه شود و این امر باید به عنوان نقطه آغاز برخورد با فتنه گران قرار گیرد.


وي در خصوص موضع هاشمی در مقابل تحرکات ضد انقلابی فرزندانش گفت: هاشمي رفسنجاني تا به حال بسیاری از چیزهایی که برای خودش مقدس بوده را نيز زیر پا گذاشته است؛ مقدساتی که قبل و بعد از انقلاب برای آن آنها زحمت کشید، ولی طی دو سه سال اخیر بسیاری از آنها را زیر پا گذاشت و به خاطر فرزندان و دیگر نزدیکان، بسیاری از اوقات سکوت کرد.


کوچک زاده تصریح کرد: ما دیگر به موضعگیری و مرزبندی هاشمی با فرزندانش نه امید داریم و نه از وی انتظار.

عضو فراکسیون اصولگرایان در خصوص لزوم برخورد قاطع و جدی دستگاه های قضایی و انتظامی با این آقازاده افزود: وقتی اینها به مجازاتی که بر اساس قانون مستحق آن هستند، نمی رسند ملت را مورد تمسخر قرار می دهند و هر دفعه به نحوی تحرکات خود را توجیه می کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به تحریک اغتشاشگران توسط فائزه و سخنرانی توهین آمیز وی در یکی از اغتشاشات سال گذشته مقابل سازمان صدا و سیما گفت: قطعا فائزه را به خاطر خرید لباس دستگیر نکرده اند، بلکه وي به دلیل تحریک و تشویق به آشوب بازداشت شده است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها