عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اختلاف سليقه شورا و شهرداري به بستان‌آباد ضربه زده است

اختلاف سليقه شورا و شهرداري به بستان‌آباد ضربه زده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

فرماندار بستان‌آباد:
اختلاف سليقه شورا و شهرداري به بستان‌آباد ضربه زده است

خبرگزاري فارس: فرماندار بستان‌آباد گفت: اختلاف سليقه‌هاي موجود در شورا و شهرداري بستان‌آباد ضربات جبران‌ناپذيري را به اين شهر وارد كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بستان‌آباد، رجب عباسيان ظهر امروز در مراسم توديع و معارفه سرپرست و شهردار جديد بستان‌آباد در سالن اجتماعات فرمانداري با بيان اهميت شهر بستان‌آباد به عنوان ورودي و ويترين آذربايجان و تبريز اظهار داشت: شهرداري بستان‌آباد در چهار سال گذشته در اندازه و شان مردم اين شهر كار نكرده است و ما انتظار داريم شهردار جديد با تلاش بيشتر كمبودها و كاستي‌هاي گذشته را جبران كند.
وي اضافه كرد: اختلاف سليقه‌هاي موجود در شورا و شهرداري ضربات جبران ناپذيري را بر پيكر شهر بستان‌آباد وارد كرده است و من انتظار دارم با انتخاب شهردار جديد همه مسئولان و مديران ادارات به ياري شهرداري بيايند تا تيم مديريتي تازه بتواند در شان ملت آذربايجان كار كند.
عباسيان تصريح كرد: با برنامه‌ريزي بيشتر و منطقي و پرهيز از حاشيه مي‌توان چهره شهر را دگرگون كرد و با توجه به توريستي بودن منطقه و فرارسيدن تعطيلات نوروزي بايد در يك ماه پاياني سال نسبت به اقدامات فوري و اساسي اقدام شود.
فرماندار بستان‌آباد يادآور شد: ورودي‌هاي شهر بستان‌آباد بسيار نامناسب بوده و كمبود فضاي سبز در اين شهر نيز محسوس است و نبود امكانات براي گردشگران و سد معبر از مهم‌ترين معضلات در بستان‌آباد است.
وي با اشاره به اهميت ساماندهي ميادين بستان‌آباد و تجهيز مبلمان شهري گفت: آسفالت اساسي و اصولي خيابان‌ها، احداث تقاطع‌هاي غير هم سطح، بازگشايي معابر و تصويب و اجراي طرح جامع شهري بستان‌آباد از مهم‌ترين تقاضاهاي اهالي بستان‌آباد از شهردار جديد است.
در اين مراسم ضمن تقدير از زحمات روح‌الله ساجدي سرپرست شهرداري بستان‌آباد، رمضان اصغري به عنوان شهردار جديد اين شهر معرفي شد.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها