عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

12 هزار ورزشكار سازمان‌يافته زن در اردبيل فعاليت مي‌كنند

12 هزار ورزشكار سازمان‌يافته زن در اردبيل فعاليت مي‌كنند
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:52 ب.ظ

مديركل تربيت ‌بدني استان اردبيل:
12 هزار ورزشكار سازمان‌يافته زن در اردبيل فعاليت مي‌كنند

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت ‌بدني استان اردبيل گفت: در حال حاضر 12‌هزار و 400 بانوي ورزشكار در استان اردبيل سازماندهي شده و در رشته‌هاي مختلف فعاليت مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، توفيق كابلي ظهر امروز در جلسه كميته بانوان شهرستان اردبيل اظهار داشت: در استان اردبيل 50 هزار ورزشكار سازمان‌‌يافته وجود دارد كه زير‌ پوشش بيمه ورزشي هستند.
وي گفت: پيش‌بيني‌هاي ما اين است كه در مجموع 170 هزار نفر در استان اردبيل در فعاليت‌هاي ورزشي دخيل هستند كه تاكنون به صورت رسمي سازماندهي نشده‌اند.
مدير‌كل تربيت ‌بدني استان اردبيل خاطرنشان كرد: امسال 200 ورزشكار استان اردبيل در اردوهاي تيم ملي و در رشته‌هاي مختلف حضور يافتند.
كابلي ادامه داد: در رشته‌هاي تيم و در مسابقات كشوري ورزشكاران ما بيش از 60 مقام كسب كرده‌اند.
وي جايگاه ورزش استان اردبيل را در كشور مطلوب و مناسب ارزيابي كرد و بيان داشت: در ارزيابي سازمان تربيت ‌بدني اين استان هم از لحاظ كمي و هم كيفي در جايگاه هفتم كشور است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، مدير‌كل تربيت ‌بدني استان اردبيل در ادامه سخنان خود با بيان اينكه در اين استان 9 استخر شنا وجود دارد، گفت: امسال براي تقويت رشته شنا آن هم در بين دانش‌آموزان اين استخرها را در اختيار آموزش و پرورش قرار داده‌ايم تا برنامه‌هاي آموزشي خود را ارائه دهند.
كابلي از برگزاري مراسم تجليل از قهرمانان و افتخارآفرينان ميادين جهاني و آسيايي و كشوري و بين‌المللي خبر داد و تصريح كرد: در اين مراسم قرار است از مدال‌آوران بازي‌هاي آسيايي گوانگجو تجليل شود.
وي خاطرنشان كرد: كسب 10 نشان طلا در بازي‌هاي آسيايي 2014 اينچئون كره جنوبي از هدف‌گذاري‌هاي اصلي ماست كه در اين زمينه برنامه‌ريزي‌هايي را نيز آغاز كرده‌ايم.
مديركل تربيت‌بدني استان اردبيل گفت: به همين منظور 16 هيئت ورزشي مدال‌آور انتخاب شده‌اند كه انتظار داريم در اين فاصله زماني بتوانند با آماده‌سازي نيروها و ورزشكاران خود براي استان افتخاري كسب كنند.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها