عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تحسین نیکی کریمی از نمایشگاه پرتره های پیام ایرایی

تحسین نیکی کریمی از نمایشگاه پرتره های پیام ایرایی
سه شنبه 3 اسفند 1389  04:27 ب.ظ

تحسین نیکی کریمی از نمایشگاه پرتره های پیام ایرایی

 

نیكی كریمی در بازدید از نمایشگاه «گلبرگ ها» که مجموعه ای از پرتره های بازیگران به روایت دوربین پیام ایرایی است، ویژگی کار این عکاس را تصویرکردن روحیات و درونیات سوژه هایش دانست.

این هنرمند درباره کیفیت نمایشگاه گفت: از ابتدا می دانستم كه نمایشگاه عكس های پیام ایرایی به طور قطع نمایشگاه خوبی خواهد بود اما آنچه دیدم فراتر از تصوراتم بود.

وی ادامه داد: خیلی ها ممكن است تصور كنند كه عكاسی پرتره كار بسیارساده ای است، اما در حقیقت در این نوع عكاسی یك لحظه است كه می تواند همه چیز را تغییر دهد و ایرایی آن لحظه ها را می شناسد.

كریمی تاکید كرد: پیام ایرایی به موجب نوع شخصیتی كه دارد موجب می شود كه افراد راحت و با فراغ بال در مقابل دوربینش قرار بگیرند و من فكر می كنم همین آرامش اوست که در بهتر شدن عكس ها تأثیر بسزایی دارد. ایرایی هنر ارتباط با دیگران را بلد است و این نكته در عکاسی پرتره بسیار مهم است.

وی افزود: هر چند عكاسان زبردست زیادی داریم كه عكس های خوب و قابل تأملی هم می گیرند، اما در حقیقت علاوه بر مهارت و هنر عكاسی، نوع ارتباط ایرایی با هنرمندان است كه موجب می شود آنها او را به عنوان عكاس اختصاصی خود برگزینند.

نیكی كریمی در پایان عنوان كرد: نكته مهمی که در این نمایشگاه توجهم را جلب کرد این بود که عکاس به شخصیت حقیقی و درونی این افراد نزدیك شده است. می توان به وضوح بخشی از شخصیت واقعی افراد را در این عكس ها مشاهده كرد و این توانایی ای است كه من نظیر آن را کمتر در کارهای عكاس دیگری دیده ام.... / خبرگزارى ايسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها