عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طلسم حضور کشاورز بر صحنه تئاتر شکسته نشد

طلسم حضور کشاورز بر صحنه تئاتر شکسته نشد
سه شنبه 3 اسفند 1389  04:30 ب.ظ

 

 

خرس طلایی جشنواره برلین در دستان اصغر فرهادی

 

محمدعلی کشاورز که قرار بود با نمایش "تماشاچی محکوم به اعدام" روح الله جعفری بعد از سال ها دوری از تئاتر در بیست و نهمین جشنواره بین آلمللی تئاتر فجر به صحنه برود به دلیل بیماری نتوانست در اجرای این نمایش حاضر شود.

روح الله جعفری کارگردان نمایش "تماشاچی محکوم به اعدام" درباره وضعیت حضور کشاورز در اجرای این نمایش به خبرنگار مهر گفت: قرار بود استاد محمدعلی کشاورز شنبه ۳۰ بهمن ماه با نمایش "تماشاچی محکوم به اعدام" به صحنه بیایند که متأسفانه به دلیل نداشتن حال مساعد فیزیکی نتوانست در نمایش حضور پیدا کند و طلسم حضور استاد کشاورز بر صحنه تئاتر شکسته نشد.

وی درباره وضعیت گروه بازیگری و اجرای این نمایش افزود: طوفان مهردادیان نقشی را که قرار بود استاد کشاورز ایفا کنند بر عهده گرفت و ما امیدواریم که بتوانیم به زودی در خدمت استاد کشاورز باشیم. اجرای عمومی "تماشاچی محکوم به اعدام" نیز از اواسط هفته جاری در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز می شود.

فرزین صابونی، سیروس همتی، شیرین اسماعیلی، هدا ناصح، مجید رحمتی، نازگل نادریان، رضا بهرامی، آیدا صادقی، طوفان مهردادیان، الهام کردا، امیر جنانی و روح الله جعفری بازیگران "تماشاچی محکوم به اعدام" نوشته ماتئی ویسنی یک هستند. این نمایش در بخش چشم انداز بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز به صحنه رفت.... / خبرگزارى مهر


عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها