عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برترين عكس ‌‌هاي خبري هفته

برترين عكس ‌‌هاي خبري هفته
سه شنبه 3 اسفند 1389  04:31 ب.ظ

جام جم آنلاين: در هفته‌اي كه گذشت (12 تا 18 فوريه) اخبار گوناگون بنا به اهميت يا جذاب بودن مانند هميشه تيترهاي رسانه هاي مختلف را تشكيل دادند. گسترش قيام مردمي در بسياري از كشورهاي عرب از جمله ليبي ، بحرين ، يمن و...مهمترين تيترهاي خبري رسانه ها در هفته گذشته بودند. عكس ها بخش جذابي از رسانه هاي جهان را تشكيل مي دهند. روزنامه لوفيگارو چاپ فرانسه ده عكس خبري برتر هفته گذشته را از گوشه و كنار جهان انتخاب كرده است. نگاهي به برترين عكس هاي خبري هفته. 2 اسفند 89 .منبع: روزنامه لوفيگارو.گزارش : بهرام افتخاري.

 

 

 
تصوير جالب طبال ها در لباس هاي زرد رنگ در جريان رژه فستيوال ساليانه شهر «شيهو ئو» در استان شينينگ در چين در روز 14 فوريه.هر سال ساكنان اين شهر اين مراسم را برگزار مي كنند تا براي داشتن محصولات و درآمد خوب در سالي كه در پيش است، دعا كنند.
 

 
صحنه درگيري ماموران امنيتي و مخالفان رژيم علي عبدالله صالح در روز 15 فوريه در صنعا پايتخت يمن.

 
آنگلا مركل صدراعظم آلمان و «ويم وندرز» كارگردان مشهور روز 14 فوريه در جريان پخش فيلم پينا در شصت و يكمين دوره فستيوال فيلم برلين عينك سه بعدي به چشم زده اند.
 

 
شادي يك زن مصري كه كودكش را در آغوش گرفته در روز شنبه 12 فوريه در شهر قاهره و يك روز پس از سقوط ديكتاتور مصر.
 

 
شايد دميتري مدودف رئيس جمهور روسيه و ولاديمير پوتين نخست وزير اين كشور در موارد زيادي با هم اختلاف داشته باشند اما چنانكه از تصوير مشخص است در زمينه اسكي با يكديگر هم نظر هستند. روز 18 فوريه رئيس جمهور و نخست وزير روسيه از پيست اسكي كراسنايا پوليانا براي مشاهده نخستين رقابت اسكي آلپاين ديدن كردند.
 

 
تصوير يك زيردريايي كه قاچاقچيان كوكائين از آن براي قاچاق استفاده مي كردند و در روز 14 فوريه توسط ارتش كلمبيا كشف شد.
 

 
مردم جزيره كوچك بحرين نيز به ساير تظاهركنندگان كشورهاي عربي پيوسته و در روز 16 فوريه در ميدان لولو يا (مرواريد) با در دست داشتن پرچم هاي اين كشور خواستار رفع تبعيض عليه شيعيان و اجراي اصلاحات شده اند.
 

 
تصوير انبوه زنان مسلمان كشميري در روز 16 فوريه در مقابل مسجد «حضرت بال» و به مناسبت جشن ميلاد حضرت رسوال اكرم (ص) به روايت اهل سنت.
 

 
تصوير يك ناوچه جنگي ارتش ونزوئلا در بندر پوئرتو كابييو در 15 فوريه و 3.6 تن كوكائين كشف شده توسط نيروي دريايي اين كشور.
 

 
سه نفر از كاركنان موزه ملي مصر در روز 16 فوريه در حال تميز كردن آثار باستاني اين موزه مشهور جهان در شهر قاهره هستند.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها