عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سردرگمی در دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد؛ بی برنامگی سازمان سنجش و باز هم بازی با اعصاب داو

سردرگمی در دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد؛ بی برنامگی سازمان سنجش و باز هم بازی با اعصاب داو
سه شنبه 3 اسفند 1389  04:38 ب.ظ

 

سنجش

 

 

 

در حالی که شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد برای دریافت کارت ورود به جلسه مجبور به پرداخت ما به التفاوت 3300 تومانی شده اند، اطلاعیه‏ های یک بام و دو هوای سازمان سنجش موجب سردرگمی آنها شده است.

به گزارش «تابناک»، داوطلبانی که از روز گذشته برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد به سایت سازمان سنجش مراجعه کردند با اطلاعیه‏ جدید این سازمان مواجه شدند.

در این اطلاعیه بیان شده داوطلبان برای دریافت کارت هر آزمون می بایست مبلغ 3300 تومان را به عنوان مابه التفاوت حق ثبت نام به حساب سازمان سنجش واریز نمایند و پس از آن کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

بنابر این گزارش، این اقدام ناگهانی و نابجا در آستانه برگزاری آزمون سراسری که معلوم نیست به چه دلیل و با چه توجیهی صورت گرفته، موجب ایجاد استرس و نارضایتی فراوان برای داوطلبان آزمون سراسری شده است.

همچنین از روز گذشته صف طویل داوطلبان در بانک ‎ها برای واریز این مبلغ تشکیل شده بود و از سوی دیگر در سایت این سازمان امکان پرداخت اینترنتی این مبلغ وجود ندارد و داوطلبان با مشکلات فراوان مواجه شده اند.

این در حالی است که آن دسته از داوطلبانی که امروز برای دریافت کارت به سایت مراجعه کرده ‏اند بدون داشتن شرط پرداخت ما به التفاوت موفق به دریافت کارت شده‏ اند. حال آن دسته از داوطلبانی که به دلیل نبود پرداخت سامانه اینترنتی در سایت سنجش مجبور شدند در این روزهای سرنوشت ساز در صف بانک بایستند و مبلغ مذکور را پرداخت کنند و با استرس فراون همراه با ناکارامد بودن سیستم ثبت نام سایت، روز سختی را پشت سر گذاشتند نمی دانند تکلیف مبلغ پرداختی ‏شان چه می شود؟

از سویی در اطلاعیه این سازمان بیان شده که همه می بایست فیش پرداختی را تا 5 اسفند برای این سازمان ارسال نمایند ولی اشاره ای به این مطلب نشده که در صورت عدم پرداخت چه اتفاقی برای دوطلبان خواهد افتاد.

سازمان سنجش نیز تاکنون هیچ توضیحی نه درباره علت دریافت این مبلغ و همین طور سرنوشت مبلغ واریز شده از سوی برخی از داوطلبان نداده است.

گفتنی است سیاست ‏های نسنجیده این سازمان آن هم در آستانه برگزاری آزمون سراسری موجب نارضایتی و سر در گمی فراوان داوطلبان آزمون سراسری شده است..../تحلیل:تابناک

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها