عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

غذای نذری، انگیزه قتل برادر

غذای نذری، انگیزه قتل برادر
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:11 ب.ظ

 

 

غذای نذری، انگیزه قتل برادر

 

  ۵ ماه پس از وقوع جنایتی در شرق تهران، فردی كه برادر معتادش را به قتل رسانده بود، روز گذشته به جرم خود اعتراف كرد.

به گزارش «جام جم»، در یكی از روزهای شهریور امسال، مسوولان بیمارستانی در شرق تهران در تماس با پلیس، از مرگ جوانی ۳۰ ساله كه از ناحیه سینه مجروح و به این محل منتقل شده بود، خبر دادند.

پس از حضور ماموران در محل و گزارش حادثه به بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، دستور قضایی در این ارتباط صادر و پرونده برای تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال شد. با شناسایی خانواده مقتول، مشخص شد جوان فوت شده مجید نام داشته است.

خانواده وی در تحقیقات عنوان كردند، مجید اعتیاد شدیدی به شیشه، كراك و قرص های روانگردان داشت و چون به دلیل مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشت، در پی برخورد با پنجره و شكسته شدن شیشه، از ناحیه سینه بشدت آسیب دیده و مرده است.

درگیری در مجلس ختم پدر

پس از اظهارات خانواده مقتول، تحقیقات كارآگاهان مشخص كرد، روز حادثه مراسم سالگرد پدر خانواده بوده كه میان مجید (مقتول) و ۲ برادرش به نام های اصغر و كیوان درگیری رخ داده كه در این درگیری مجید فوت كرده است.

با توجه به این كه نتایج تحقیقات و شواهد به دست آمده در مدت ۵ ماه، مشخص می كرد مجید به دست یكی از اعضای خانواده اش به قتل رسیده است، بازپرس شاهنگیان در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران دستور دستگیری ۲برادر مقتول را صادر كرد.

با تحقیق از ۲ برادر مقتول، یكی از آنها به نام كیوان روز گذشته در اعترافات خود گفت: وقتی از مجلس ختم پدرمان به خانه بازگشتیم، دوستان مجید كه افراد خلافكار و معتاد بودند، در خانه آمده و درخواست غذا كردند و زمانی كه به حضور آنها اعتراض كردیم، این موضوع موجب مشاجره میان من و مجید شد.

وی افزود: وقتی وارد اتاق شدیم، او به سمت آشپزخانه رفت و پس از شكستن شیشه، با چاقو به من حمله ور شد كه در یك لحظه روی چاقو افتاد.

وی افزود: پس از این حادثه با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان رساندیم، اما وی بر اثر فرو رفتن چاقو به قلبش جان باخت.

در پی این اعترافات، دیگر برادر مقتول نیز جزئیات این درگیری را بیان كرد. بازپرس جنایی با صدور قرار قانونی، دستور بازسازی صحنه و ادامه تحقیقات را صادر كرد..... / گزارش : جام جم آنلاین

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها